Споделена история от Здраве

Постоянно се изпотявам+миризма
Проблемът ми е следният-постоянно, независимо от температурата навън и от това, с което съм облечена, аз се изпотявам, да чукна на дърво не е обилно, но си е нормално количество пот, просто ВИНАГИ, единствено вкъщи докато не правя нищо, тогава не се потя. Абсолютно нищо не ми действа срещу изпотяване, ДА НЕ ГОВОРИМ СРЕЩУ МИРИЗМА, това е най-големият ми проблем, момиче на 18 съм, а когато се изпотя мирише гадно, на силна пот. Какво ли не съм ползвала и все е така, наскоро си купих и Одорекс и пак за 2-3 дни има ефект, намалява ми изпотяването, но когато ми стане по-топло, пак ставам вир вода. Кажете ми какво да правя, не ми се живее, не си представям как някога мога да бъда с момче ;( Правила съм си изследвания на щитовидната жлеза и ми е нормална... не знам... моля ви, който знае нещо и е имал такъв проблем, нека сподели ;(((((

Коментари

1.   Содa бикaрбонaт:)))
Докaто се къпеш нaтрий под мишниците, преди изплaквaнето( може и цялото тяло).
Имa и пилинг ефект, но основното е, че премaхвa миризмaтa.
След кaто се подсушиш, може дa си мaжеш сок от изцеден лимон, смесен с мaлко водa по тялото, вкл.под мишниците.
Опитaй!
Инaче, aко можеш дa си го позволиш- ботокс.
Инжектирa се , действa ...някои кaзвaт до 2 год.( против изпотявaне)

2.   Аз също използвам Одорекс и по-добро решение според мен няма, моя съвет е продължавай да го използваш!

3.   Имаш ли проблеми с бъбреците?

5.   Отиди на лекар не е нормално да се потиш толкова много и горе главата!!!!

6.   Кажи притеснителна ли си??? Мисля че причината за това изпотяване е притеснение.

7.   Понякога миризмата на пот възбужда да знаеш.

8.   Ендокринолог.

9.   Използвам Одорекс поне 4-5 поредни вечери, и има ефект поне при мен. Аз също се потя обилно, независимо от времето. Изследвала съм хормони, казаха вегетативна нервна система, изписаха ми невробекс и деанскит. Но единствено ОДОРЕКС ми е помогнал. Пробвай поне 5 вечери, така като е на описанието на флакона.

10.   За да не ти мирише потта се храни с растителни храни, избягвай животинските продукти!