Споделена история от Здраве

Чакръкчия
Здравейте

Искам да попитам дали някой знае добър чакръкчия в София.
От месец много ме боли гърба и ръката , като се гледам в огледалото-май съм изместила рамо или нещо такова - една сутрин се събудих с тази болка и оттогава не е минавала. Ходих на лекар-викам да не се занимавам с чакръкчии, които не познавам, да си е както трябва, обаче не - мерят ми кръвно, пускат кардиограми , изследвания на кръв и урина - и викат нищо ти няма-ето болкоуспокояващо като те боли, ама не мога така.
Да добавя, че от дете ми излизат ставите-вадила съм и двата лакътя , палците на ръцете и краката, едното коляно, при по-резки джижения. Ходих все при един съсед да ме намества, ама човека почина преди време и сега не знам какво да правя.
Просто ако някой знае човек, който намества със съвсем леко пипване на мястото-поне досега така ме оправял моя съсед.

Коментари

1.   Чакръкчията се нарича ортопед и се намира в болницата. Ортопедът няма да ти пуска кардиограми, а ще се насочи към опорно двигателния апарат, за да търси проблемите.

2.   Не съм специалист, но бих ти препоръчал да се обърнеш към спортен масажист. Поне на мен, навремето такъв специалист ми оправи дисковата херния - Да е жив и здрав!
Доколкото знам, последно беше станал завеждащ рехабилитационното отделение в болница "Лозенец", но не му помня името вече.