Споделена история от Здраве

Хапчета за отслабване
Искам да попитам дали някой в сайта е използвал хапчетата за отслабване Лидадайдайхула? Една приятелка каза, че били много ефективни и звучи доста невероятно по нейното описание как за 20 дни смъкнала около 10кг а после дори няколко месеца е запазила фигурата си без нищо повече.

Аз не съм маниак на тая тема,а и всъшност никога не съм се интересувала, но тъй като си качих килца в последните 2 год и ми се иска да смъкна,но нещо нямам мн мн воля и като разбрах за хапчетата някак се замислих...

Четох че е било продавано в България, но са го спрели, защото имало смъртен случай, но не е доказано да е от тези хапчета, били са взимани и други.
Четох за страничните ефекти, от които бая се страхувам, но все си мисля, че като видя накъде отиват нещата дали ще ми понесат хапчетата и дали ще се чувствам различно, пък и най-вече ако имам успех ще ги спра и няма да има някакви увреждания, да речем от 20 хапчета.

Не ме упреквайте ако прекалено некомпетентно съм развила въпроса, за първи път въобще се замислям за нещо подобно, още повече, че аз и като съм болна не пия хапчета.

Честит празник на всички българи!!!!

Таня

Коментари

1.   Hе си трови организма с боклуци

2.   Hе съм пробвала нито тези,нито други хапчета за отслабване,защото съм категорично против тяхното приемане.ходи на фитнес,тренирай,но не пий такива глупости :)

3.   Таня, честит празник и на тебе :)
Послушай номер 1 и не се занимавай с хапове. Повече движение трябва, тичане, разходки. Освен за килограмите влияе добре на целия организъм.

Ale

4.   Hе вярвам да има полза от хапчета

5.   Здравей, Таня! Веднага ти отговарям на въпроса - моят съвет е да не пиеш Лидайдахуа. Пробвах ги миналата година през пролетта. Още през първите 2-3 дни почувствах страничи ефекти - ужасно сърцебиене, световъртеж и пресъхване на устата. Уплаших се и ги спрях, още повече че по същото време гледах репортаж по телевизията, че ги изтеглят от аптеките. Не се чувствах никак добре и накрая ги изхвърлих, с което мисля, че си спестих по-сериозни проблеми.

Дано съм ти била полезна!

6.   Всички хапчета за отслабване имат много странични ефекти и сериозно увреждат редица органи и системи в организма.

7.   Това епроблема на повечето хора-качват килограми и после нямат воля да ги свалят. Някои започват да гладуват,други си предизвикват повръщане,а трети (като теб) се тъпчат с лекарства. Няма смисъл,тези медикаменти само ще навредят на организма ти,ще нарушат храненето ти както и метаболизма...не се разсипвай без причина. Много полезно би било да спортуваш нещо-ще се разтовариш,а и ще отслабнеш. Да не говорим,че освен всичко това е и много полезно,раздвижваш се. Съветът ми-не се тъпчи с лекарства,това ще бъде огромна грешка и ако не ни послушаш,след време много ще страдаш...
Сиво

8.   О , да , аз ги пих до преди 2 дни тези хапчета. Една позната ми ги предпоръяча, която миналата година беше изпила една опаковка и наистина имаше много добър ефект. Изчетох форуми и какви ли не неща за тези хапчета. Да, има странични ефекти, то с такава отрова няма как да няма , при положение, че гладуваш, защото не чустваш никакъв глад и хапваш от страх да не ти стане нещо.

Аз ги пих 2 седмици, свалих 4 килограма, познавам и други хора, които са ги пили и са здрави, в крайна сметка всичко е вече вредно. Така и си мислех, че щом се храня ще ми е ок всичко, докато вчера не получих сърцебиене, което не спря около 13 часа и достигна върха си с пулс 127 в минута, което е така наречата диагноза Трахикардия. Реших, че щом мога да стоя на ден по 2 часа на компютъра , мога поне 1 час да тренирам, вместо да си сасипя здравето, след като мога с малко тренировки дори да го подобря :)

9.   Има доста по-ефективен метод и то от скоро!не само ефективен,но и безопасен и със страхотни резултати! Натурални са и са без странични ефекти,а без да са лекарства,поради ефекта им,с тях работи и Световна здравна организация! виж тук: http://visionlifestyle.wellnet.me/page14.php