Споделена история от Здраве

Бях на косъм от смъртта
Първо на 20 съм. Днес на работа припаднах и си глътнах езика, добре, че бяха шефовете да ме спасят. Те страшно много се изплашиха целите трепереха. Казаха ми че ако не са били те да съм на оня свят. Сега имам голям страх още съм в шок и ме е страх да не ми се случи докато съм сама и да си умра като нищо. Днес ходих при личния си лекар прегледа ме и ми каза че няма нищо притеснително но ми даде направление за изследване. Всички ми се карат че това се дължи на диетата която направих преди 3 месеца свалих близо 10 кг за 2 седмици. Но това беше преди 3 месеца. Мисля че се дължи на това че снощи спах на отворен прозорец и то къпана с мокра коса. Но както и да е сега аз съм в шок умирам си от страх да не остана сама и да припадна защото иначе умирам :( Не знам какво да правя възможно ли е да се повтори.

Коментари

1.   Отиди на лекар-невролог. НЕ Е от спането на отворен прозорец - такова нещо като „настинка“ няма, питай всеки лекар - бабини девитинини. Отслабва просто имунитета и ни хваща по-лесно вирус, ако сме стояли на студено, но от това няма как да припаднеш. Не е и заради отслабването - преди много време е и си свалила преди всичко вода, най-вероятно дори си качила някое кило от тогава, но ако си продължавала да отслабваш с повече от 1 кг. на седмица и след това - ТОВА Е ПРИЧИНАТА.
Колко ти е БМИ-то?
Ако не си с поднормено тегло търси причина в мозъка, сърцето...
На закрито или открито работиш?

4.   Днес бях при невролог. Прегледа ме и не видя нищо притеснително, направи ми и масаж. За сега се чувствам добре. Иначе работим на закрито и с климатик.