Споделена история от Здраве

Моля за помощ!
От известно време, когато ходя по голяма нужда забелязвам, че "нещото" което излиза е направо черно и заедно с него когато се избърша по хартията има и малко кръв! Сигурна съм, че е от ануса. Нямам мензис, не съм имала от 2 месеца, винаги е бил нередовен.
Напоследак ям едно и също нещо, салата на обяд и пилешки хапки с таратор за вечеря. Преди подобно нещо не ми се беше случвало. Имам болки в корема, ужасни са. Все едно някой ме е наръгал и усещам как студа влиза през раната и вледява всичко отвътре...
Моля ви помогнете ми! Какво е това? Случвало ли ви се е? Много съм притеснена

Коментари

1.   Мaрш нa лекaр! Кaкво си се зaоплaквaл/ a тукa, бягaй веднaгa дa те " видят". Тези болки в коремa... върви нa лекaр, веднaгa!

2.   Според мен трябва да престанеш да смесваш храните-как можа да ядеш месо и таратор заедно? !
Мисля, че ще е хубаво да минеш няколко дни на суровоядство-салати, плодове, свежи сокове... А след това може да продължиш да се храниш вегански. Аз лично съм вегетарианка и откакто изключих месото никога не ми е било тежко в стомаха, кожата ми се изчисти(по принцип кожата ми е зачервена, аз не мисля, че румените бузки са хубави и сега кожата ми се избистри и направо блести от свежест), също така имах запек-винаги съм била така, но когато започнах да кървя, докато се изхождам, си изкарах акъла и след като минах на този вид хранене всичко се нормализира и вече нямам проблеми. Но когато ям тестени неща, пак получавам запек, обаче след като си позволявам веднъж месечно нещо тестено, вече не е такъв проблем.
Надявам се да съм помогнала. Ако имаш въпроси-питай!
Успех!

3.   Не искам да те плаша, но веднага отивай на лекар. Не ми харесват симптомите ти.

4.   Н 1, много е хубaво, кaквото ти пише н2, но ВЪРВИ нa лекaр!!!
Не искaх в първия си коментaр дa ти подaвaм предположения, нямa дa го нaпрaвя и сегa, но може дa е сериозно.
Пиши след съответните изследвaния, тогaвa може дa ти се включим с препоръки. Дотогaвa, не прaви нищо, в никaкъв случaй не вземaй обезболявaщи, никaкви хaпчетa.

5.   Черните фекалии, може да означават вътрешен кръвоизлив.
Което е потенциално животозастрашаващо състояние.
Първо отхвърлете това! ( Още повече, че имате ужасни коремни болки ) После ще мислите за останалото.
На лекар - задължително! И в по-спешен порядък!