Споделена история от Здраве

Преживявм ужас, възможно ли е да е паразит?
Здравейте, първо искам помоля администраторите да публикуват моята публикация, защото настина преживявам ужас, и съм отчаян.
-Благодаря за разбирането.

Така да попитам направо възможно ли е симптоми да са свързани с някакъв стомашен паразит?? Всичко започна именно преди около 6 месеца.

-1. вечно подут стомах, и вечно чувство за тежест, все едно съм глътнал футболна топка. Тежестта около пъпа, малко над него, и като чели малко под него. Пробвах да се изчистя направих си кшизма пих английска сол ичистих се напълно(накрая ходих бистра вода) не ядох нищичко, на сутринта бях отновп издут все едно съм преял.. А буквално нямаше от какво съм подут.
2. Имам адски запек, с времето става по зле.. Имам болки в ануса... но не са хемороиди все едно ануса ми пулсира, или има напрежение от вътре на вън, това не хронично, случва се понякога
3. Болки в главата и очите., хронична умора/безсилие
4. Станах много по раздразнителен..
5. Появи се ужасна болка зад връта ми, която не ме остава на мира, и не е нерв, защото нито диклак нито друго болкоуспокояващо не повлиава на болката.

И така.. Ходих в софия в една частна болница лежах 3 дена пълна кръвна къртина, всички изследвания (бъркаха ми в стомаха с камера- нищо, приспаха ме, бъркках и отзаде - дебелото черво - и там нищо) Общо взето лежах 3 дена, дадох 1 камара пари и ми казаха нищо ти няма. Само не ми зеха проба от фекалийте. Може би кръвната картина показв по добре? Възможно ли е да имам няккъв паразит? И да не са го открили в гореспоменатите изследвния?? Приемам всяккви съвети, и ако имате въпроси питайте.

М21

Коментари

1.   Твоя проблем е подобен като моя, но аз злоупотребих като поръчах храна на 2 седмици, която явно не е била добре запечатана и е развила празити.
При мен с главоболите дойдоха и белите петънца около зеницата. Преди това от двете учи усетих, че премина нещо бяло. Доктора ми каза, че съм късоглед и ми изписа очила. Стомаха ми се поду и имах странни изпражнения, които помислих, че са червейчета, а се оказа мускус. Все пак имах паразити, които вечерта излизаха в областта около ануса. Бяха бели, но не много дълги. Какво направих?
Изядох цял пакет сурови тиквени семки, много чесън и карах 2 седмици само на мека храна. вече не ги виждам в изпрацненията си. Корема не ме боли, но вчера главата отнов ме стегна и крайниците. Температурата ми падна и се покачи. Усетих нещо в главата и слабините. Имах капчица кеъв в урината. Езика ми е жял в центъра както и небцето. Има бактерии, които не са видими с просто око и разрушават човешките клетки в организма. Възможно е и двамата да ги имаме в следствие на паразит. При мен корема ми се поду преди 50 дни. Биквално откачих от сърбеж, болки и неспокойство

3.   Здрасти, бих искал да обменим повече информация. Защото аз вече откачам, не виждам ба близко и странното е че от 2 3 месеца започнах да имам проблем т. е. преди да ми се подуе стомаха като чели нямах проблем

4.   Преди всичко е важно да се успокоиш.Понякога корема се подува от стрес,а може и да не понася определена храна.Ако имаш възможност премини на диета и по лека храна.В интернета има доста такива рецепти.
Езикът на човека говори много за неговото заболяване:
http://ljubopitno.com/vidat-na-ezika-pokazva-diagnozata
Моят е бял в центъра,което е от паразити или проблеми с корема.По-другите части на езика нямам налепи и предполагам,че всичко е наред.
Имам доста голям апетит и много неща ми се ядат,но ще изчакам докато го излекувам.

5.   Под голям стрес съм,дори и антидепресанти съм пил,но ги спрях.и сега и връта ме боли ..а стомаха е много зле.Не мога да ходя дп тоалетна по никакъв начин без клизма или мощно слабително средство

6.   Имм съмнения за Хепатит Б или Ц при мен. Скоро ще се разбере. Възможно е и ти да си хванал хепатит.

7.   В болницата ми направиха пълна кръвна картина