Споделена история от Здраве

Случвало ли ви се е ?
здравейте не ми е лесно да го напиша даже и пред компа. Та въпроса ми е случвало ли ви се е след като отидете до тоалетна по голяма нужда да сте се обърсали както трябва(наистина до чисто) преди да отида да си измия д****о отивам до тоалетна да проверя дали всичко е наред :) и пак съм мръсен долу. Като се измия се успокоявам но пак имам съмнения и като излезнем :) навънка се чудя дали мириша, че като се сетя какво показа като отида до тоалетната да проверя какво е състоянието на д****о и се оказва, че съм мръсен пак и направо полудявам много време си го здържам в мен и на скоро споделих с един мои приятел :0 и каза, че нямало такова нещо, че един път аз и няколко приятели бяхме у нас и ми се доходи до голяма нужда и се притесних, че като отида до голяма нужда и като се върна може да мириша и да не се излагам :) но се престраших :) и отидох след като се върнах не ме гледаха накриво не правеха физиономий и си помислих че не мириша но след това почнах да си мисля че може да мириша но нарочно да не правят някакви физиономий да не разбера и направо ще полудея. плакал съм вечер много за това нещо. няколкото пъти съм си мислел да ходя на психотерапевт или психиатър или нещо такова. не излизам от нас ако не се измия. Много пъти или всеки път като отидем до съседният град и като ми се доходи до голяма нужда съм викал аи да се пребираме че трябва да отида до тоалетната :) и след това да се мия не смея да отида на работа ако не отида вечерта след като съм се пребрал от работа до тоалетната след това се мия и вече леко се успокоявам почвам да изкукуригам. скоро ще пътувам към софия за 2 дена че ще ходя с приятели на концерт и го мисля как ще отида ако ми се доходи до тоалетна пък ние няма да сме на хотел ще сме след концерта из софия да се забавляваме и винаги мисял като пътувам какво ще правя ако ми се доходи до тоалетна пък ако не мога да се измия какво ще правя ;( вече не издържам помогнете -->ако има някой такъв проблем нека каже и да сподели МОЛЯ НЕ МИ СЕ СМЕЙТЕ НАПРАВО ЩЕ ПОЛУДЕЯ НЕМОГА ПОВЕЧЕ ТАК

Коментари

1.   Дюзата не държи, брат, разхалакала се е.

2.   Мисля, че като малък майка ти или друг роднина са те тормозили да ходиш на тоалетна като възрастен, а не си бил готов или са ти се карали, ако се изцапаш. Проблемът ти е на психическа основа, не на физическа (не се изпускаш да кажем) и най-вече е свързан със срама от дефекацията, дори не можеш да напишеш думи като „анус“ или „акане“ - неща човешки и нормални. Затова в днешно време се оставят децата да носят памперс, докато са готови и сами съвсем естествено почнат да ходят на ку-ку, а после на тоалетна, има и детски приспособления за тоалетни чинии. Преди обаче децата са се принуждавали на 1-1, 5 г. възраст да почнат да ходят на тоалетна, а ако се изцапат въпреки това - бой. Били ли са те и карали ли са ти се като малък?

Практичен съвет все пак е да имаш мъжка чантичка, в която освен телефон, протмоне да сложиш мокри кърпички за ръце, но да са без алкохол - интимни с две думи, а след тоалетна извън дома да се забърсваш с тях. Аз съм доста нередовна и винаги се подмивам, когато съм у дома, но иначе няма как да се случи и с тези кърпички успявам много добре да се избърша, а ако се зацапа все пак нещо - голяма работа - сменяш си бельото, измиваш се преди това при първа възможост и лошо няма. Не виждам какъв ти е проблемът - всички ядем и акаме. Няма нищо лошо и срамно в това, а ако не акаш, тогава става страшно, ако акаш е хубаво и нормално. Твоите приятели няма да тръгнат да ти се обясняват за зацапаното си бельо, повечето мъже дори изобщо не гледат и не обръщат внимание на такива глупости

3.   Само някой глупак ще ти се смее за проблема, не се бой. Напълно нормално е да се притесняваш от такива глупости и да си създаваш комплекси. Може просто да си въобразяваш, че миришеш, защото и аз така си мислех, че мириша след като се изпотя, а в действителност не е така. Всеки следващ път когато ти се породят такива съмнения, че миришеш, просто отиди в тоалетна или някъде сам и провери дали наистина е така. Недей да се притесняваш и въобразяваш, че някой си примълчава, че миришеш ако ти си убеден, че е обратното.

Успех!

4.   Спокойно, пич! Всичко е наред и разбира се, че НЕ миришеш! Просто си преувеличаваш. ;)

5.   Благодаря на всички:)
това започна от малък но по едно време бях го забравил. ходих до тоалетна и си викам не мириша и няма да ходя да се мия и ще отида до магазина да си взема нещо за пиене и влезнаха едни момчета който се позанаваме ходим да ритаме с тях и по едно време едното се обърна към мен и ми каза че мириша и направо останах като ударен от грамотевеца незнаех какво да кажа, а др. път влизам пак в същият магазин и една лелка се обръща към мен и прави една физиономия и леко не съм сигорен но ръката и отива към носа и след това аи пак и от тогава се задълбочи най много и така до днес и незнам направо :)