Споделена история от Секс и интимност

Как да издържа повече
Здравейте. Момче на 18г. съм и ми предстои за първи път да правя секс. Проблемът е, че след като това ще ми е първият полов контакт чувствам, че дори и до секс може да не стигне, понеже адски, ама адски лесно се възбуждам. Искам да кажа примерно си пусна порно и след 15 секунди съм готов, или ако видя някоя яка мадама се надървям адски яко и почва да тече, какво остава за цял полов акт. Само си представям, че след като тя почне да се съблича и аз ще свърша, да не говорим за свирка или по-тежкото - секс. Чувал съм, че примерно ако си набия 1/2 преди самия акт ще ми е от полза, но дали ще е така, предвид колко лесно се възбуждам, имам чувството, че и това няма да помогне. Чувал съм и да пия примерно 1 бира или нещо от сорта. Дайте някакви съвети какво да правя, та поне едно 10 минути да издържа... Много ще съм ви благодарен :)

Коментари

1.   Едни 500 мл. бира ако удариш преди половият акт ще е супер, нямай грижи. Няма нужда от мастурбация преди секс, ако пийнеш едни 500 мл бира. Също така при половият акт сложи задължително презерватив - гаранция ти давам, че няма да се изложиш. Просто спокойно. Всичко ще стане от само себе си. ;)

2.   Оле коя се е излъгала? Направо като нерез си се нахъсал. Първо се мисли за удоволствието на жената ако искаш да си с нея повече от веднъж.

3.   Номер 2, коментара ти чупи тъпомера по всички показатели. Той именно за удоволствието на момичето мисли. Той ако мислеше за неговото изобщо нямаше да пише. Щеше да си направи кефа за няма и минута и айде.
По темата: Освен да си "набиеш" както каза 1-2 друго не съм чувал.

4.   Представям си да съм за първи път с някого, а той да ми смърди на бира или на пепелник - отврат!

5.   Ква бира, пич. Лъскай здраво 1-2 пъти и си готов. Виж, ако друснеш 100-200 гр. твърдо, няма да имаш ядове. И аз бях като теб с първото си гадже, но му намерих цаката. Сто грама уиски на бързи глътки преди секса и след това си се плющяхме по 30-40 мин.

6.   до 4. Ето затуй ще си останеш девствена. :)

7.   Кажи му да си го носи забелен в гащите, така главичката на члена ще загрубее и няма да свършва бързо. Изпитано!

8.   Номер 3 не ме коментирай мене. По темата нищо не си казал умно. Ти сигурно само клатиш по един час и нищо друго не умееш с една жена. Много си зле и нищо не разбираш какво ни харесва на нас. Добре че не всички мъже са като тебе все пак.

9.   Аргасай един път пишката 30-40 мин. преди да напрайте работа и предполагам ще държиш повече..

10.   И аз на порно свършвам за 15 секунди и си мислех, че ще свършвам бързо, ама на първия секс от притеснение даже ми падна. След това и по 1-2 часа секс е имало (без да броим играта преди това) с няколко свършвание и от двете страни и два дни мускулна треска впоследствие. Искам да кажа, че не можеш да знаеш предварително колко ще издържиш без да си пробвал. Първо пробваш, ако не издържиш, тогава мислиш варианти.

11.   малее какви луди хора на истина, не ги СЛУШАЙ!
ни алкохола помага ни чекиите, последиците са много вредни и както каза една мадама по горе егати кефа да и миришеш на цигари и алкохол.
бягай към секс шоп и си купи един щпрей за забавяне и си пръскай преди акта 15. 20 мин. и ще си героя на твоята любима.
и спортувай много, сериозно говоря това много помага.