Споделена история от Здраве

Сериозен проблем с неясен произход
Така, първо ще предоставя малко необходима информация за себе си. Аз съм на 18, слаба, никога ме съм имала драстична промяна в теглото, винаги съм си била по-слабичка от другите. От 14 до 17 си бях, знам нескромно и арогантно ще прозвучи, но със почти съвършенна фигура и добро състояние на кожата.
Проблема - първо започнаха да ми излизат пъпки с немалък размер по лицето. И преди съм имала по една около периодът ми, но това разберете, което е сега не е било никога. Не само с бели връхчета, но и обривни по лицето и в областта на деколтето. Най-фрапиращото, дали благодарение на тесните ми гръб и талия, но гърдите ми бяха красиви, стегнати и за теглото ми, може би даже големи в един период бях достигнала почти чашка "C", а за момиче 42-43 килограма с ръст 166 това си е голяма работа. Сега не са се отпуснали, а направо ги няма, а не съм отслабвала, напротив наддах 1-2 килограма. Те направо изчезнаха и майка ми не го проумява. Търсих теми в интернет, но при всички е след отслабване, а аз не съм отслабвала.
Допълнителна информация, за начало не ме съдете. Пуша от 13 годишна, но това никога не ми е повлиявало. Водя полов живот от 15, така де без последните 4-5 месеца, но е само с предпазни средства и то във връзки от сорта на година и малко. Режимът ми на хранене е все същия, разнообразен е. Много добра хигиена. Алкохол не особено, рядко си позволявах по чаша бира с компанията, сега и чаша бира не съм пила от 4-5 месеца пак. Напоследък съм изложена на малко повече стрес, но нищо сериозно по-различно от когато и да било. Не спортувам често, но за сметка на това имам много движение, непрестанно трябва да свърша нещо. Сутиените не съм им сменяла формата push-up са. Относно продукти за кожа не съм сменяла обичайното, всичко винаги в срок на годност, дори си ходя пак последните 4-5 месеца без грим, без никакъв грим. Шарките съм ги минала, но това не е като шарка, друго е. Това е всичко, което мисля, че се сещам.
Зная, че проблемът ми е странен и нестандартен, едва ли ще са много способните да помогнат, но който знае нещо, моля нека помогне. Не са просто суетни истерии, както казах и майка ми го забелязва не съм само аз. Моля ви, помогнете ми, искам пак да съм си аз. Сериозен е за мен, защото разликата е драстична без никаква причина.

Коментари

1.   Никъде и нищо не споменаваш за лекарски преглед. А именно с това е трябвало да започнеш. Отиди на дерматолог.