Споделена история от Здраве

На 14 съм и имам кафяво течение!! :( :( :(
Здравейте на 14г. съм и нямам още цикал!Сега ми идва кафяво течение притеснявам се много!Моля ви добавете коментар с вашето мнение! На какво може да се дължи това ?ПОМОГНЕТЕ МИ!!!!!!!!!

Коментари

1.   Това което наричаш кафяво течение е цикала,бе момиче!

2.   Абе ти майка нямаш ли ,бе момиче!??Ми идва ти! Не се притеснявай,утре,в др ден ще се позасили,а може и чак др месец да е ,не се притеснявай,нямаш нужда от помощ!
Ева

3.   Това кафяво течение идва преди цикъла.. В скоро време го очаквай.

4.   Питай майка си бе момиче...щом ства въпрос за тая работа най-доброто решение е да попиташ нея...!!! (та нали и тя е минала през това)

5.   Аз мисля, че това е началото на месечното ти кървене. Пише се цикЪл.

7.   Смях, смях и пак смях! Не на момичето, а на коментарите!

8.   Така е. това е предвесник на менструацията. Не след дълго ще ти дойде. Няма място за притеснение ще ставаш ЖЕНА.

9.   Номер 7,не можах да разбера кое ти е толкова смешно,та то е трагично това невежество,ама не в коментарите а невежеството на авторката,на майка и също,че толкова време не е седнала да и каже 2 думи по въпроса.
Ева

10.   Мерси на всички които си изказаха мнението по моята тема благодаря мн че ме успокоихте

11.   здр дойде ми на 09.10.2010г. а днес сме 13.11.2010г нормално ли е още да ми го няма

12.   Най-добре иди на лекар. Но съм сигурна ,че ти е време за менструация и ще се появи скоро.Все пак сега в началото няма да е съвсем нормално. Може да енередовна или оскъдна, или пък с такова кафяво течение съпътствана. Няма страшно. На 35г. съм. Когато ползвах преди време хапчета ми беше така, после след поставяне на спирала пак. Имам предвид, че като има нещо ново-такова течение се появява. А при тебе цикъла ти е новото. Пиши за развитието на проблема.

13.   Идва ти цикълат . На мен ми дойде на 11.09.2010 г. Преди да ми текне и кръв имах няколко месеца и кафяво, но не е изчезнало. Нормално ли е да ми започва с кафяво ??

14.   На 17 съм, досега ми е идвало само 3-4 пъти, а последния месец ме пропусна и вместо цикъл имам кафяво течение около 10 дни, какво означава това?

15.   Аз съм на 15 години и имам същия проблем като на 14 номер. За първи път ми дойде на 1 януари тази година и ми е идвало 3-4 пъти, последния път около 10 дни кафяво течение! Някой да е компетентен и да ни отговори? :)

16.   Аз съм авторката на темата. Така значи на 09. 09. 2010г. ми гойде и ми беше 7 дни. След това нямаш цикъл 5 месеца и ми дойде на януари и от тогава на сам цикала ми е редовен понякога ми закъснява с 2 или 3 дни но това е рядкост. Аз не съм използвали никакви хатчета нито чайове. Чувала съм, че когато ти закъснява да пиеш чай от Бял Равнец и аз си купих, но беше много горчив и не го пиех.

17.   здравейте моят проблем е че имах кафяво течение само 5 дни и след тва нищо и до сега нито цикъл нето нищо

18.   Здравей, аз сам на 13 години. До сега не съм имала цикъл, но вчера имах кафяво течение и се уплаших. Питах майка си и тя ми каза че ще ми дойде скоро, но аз все още съм притеснена. Помогнете ми

19.   Здравейте, аз съм на 14 години и нямам цикъл, но днес видях че имам кафяво течение.. всъщност то не е течение ами просто леко кафяво.. нормално ли е?

20.   Аз съм на 13 и също нямам менструация. Имам това течение от 2-3 дена понякога има и кръв мама каза че е нормално и че ще ми идва скоро. Не се притеснявай ако до следващия месец не ти дойде тогава вече иди на лекар.

21.   Здравейте :) На 12 и половина съм. Все още нямам цикъл, но от днес ми тече нещо кафяво! Страх ме е да кажа на мама за това ^^ Като наакана съм :D (така да се каже) Какво да правя? Нормално ли е?

22.   11, разбира се, че е нормално. Още не ти се е регулирал, ти какво искаш, да ти идва по час? Аз имам менструация от вече почти 4 години и още си ми идва кога си знае.
21, и аз първия път се стресирах като теб :D Как може да те е страх да кажеш на майка си, въобще не те разбирам! Мен като ми стана така, веднага на пожар, майка ми тъкмо заминаваше в командировка този ден, смятай ако ми беше позакъсняло малко. То да ти кажа преди да тръгне кръв тече кафяво, така че най-вероятно скоро ще ти дойде. Намери си превръзки и недей да се страхуваш от майка си, тя също минава през това всеки месец, няма нищо срамно!

23.   Абе Авторке ти нормална ли си това е предвестие че ще ти дойде скоро. Аз съм на 14год и имам цикъл от 11 годишна и аз имах кафяво течение и след няма и месец и ми дойде няма нищо притеснително. И поговори с майка си за да си подготвена за това което ще очакваш а именно цикъла си.

24.   здравейте и от мен и аз съм на 14 но това течение ми е от 4 месеца гледахме един филм в даскало и казаха, че това е преди цикъл и може да продължи 1 година таа и аз съм се наплашила, че нямам мама каза да не се тревожа, но мен страшно ме е срам да говоря за такива работи с нея иии дано да е вярно филмчето :)

25.   ами аз съм на 13 имам бяло течение но от 1-2 дена е кафяво и ме е срам да попитам мама...

26.   Момичетаааа успокойте сее. Първо може да имате бяло течение най много 2 години. При мен беше 1 и половина. След това то ще стане кафяво не знам за колко време, но поне при мен точно 1 ден след като видях кафявото ми текна и кръв. Успокойте се няма нищо страшно. Говорета с майките си по тази тема все пак и те са минали по този път. Впрочем на 13 съм :)

28.   Здравейте момичета,
Преди няколко дни навърших 12. Досега имах само бяло течение. Днес се появи кафяво. Не съм убедена, дали е това или просто си въобразявам. Майка ми в момента е в чужбина. Аз съм на село при дядо си. Не знам какво да правя. Дайте ми съвет.

30.   Здравейте на 13 съм и нямам цикъл, но преди два дни получих кафяво течение. Незнам какво да правя тъй като майками е в командировка. Кажете ми някакъв съветзащото съм много притеснена.

32.   Аз съм на 12 и половина, нямам цикъл, имам бяло течение, но за няколко дни имах силно кафяво течение с малко кръв и след това нищо. Това предвестник ли е, че следващия месец около тези дати може да ми дойде?

33.   Здравейте! Аз съм на 12 години и цикъла за първи път ми започна на 5 август и свърши на 19 август тоест 14 дни. След това ми започна на 2 септември и ми свърши на 7 септември. После на 20 септември и свърши на 25 на 29септември. Претеснява ме това че е много нередовен а сега след като ми свърши на 29 септември до сега 6 октомври имам кафяво течение и малко ме сърби. Посеъветвайте ме нещо защото се притеснявам!