Споделена история от Здраве

Бронхиална астма и бременност
Здравейте,

Аз съм на 30 години и съм бременна в 7мия месец.
От около 15тина дни се чувствам доста зле. Кашлям до засиняване. Разбира се, отидох на лекар, който ми каза, че имам "вирусно заболяване" и след консултация с гинеколога ми, ми предписа антибиотик и сироп за кашлицата. Няколко дни по-късно, промяна в състояието ми нямаше никаква. Отидох отново на лекар, този път при друг. Каза, че имам бронхиална астма - имала съм я винаги, но...не съм знаела (!!!). Както и да е, отново след запитване до гинеколога ми, ми назначи 3 инхалатора и ми увеличи дозата на антибиотика.
Ужасното е, че не ми минава и с тези лекарства и много се опасявам, че ще продължи дълго тази история. Притеснявам се за бебето си, също - да не му навредят лекарствата, които пия.
Споделям тази история със желанието, ако има други жени, които са прекарали белодробно заболяване по време на бременността си, да споделят развитието при тях.

Благодаря!

Коментари

1.   Аз не съм раждала, нямам и твоя здравословен проблем и за съжаление не мога да ти помогна с полезна информация, но ти стискам палци всичко да се оправи и много скоро да се почувстваш по-добре. Желая ти всичко да е наред в оставащото време от бременността ти, леко раждане и здрав и силен бебок :)
Илси

2.   Аз бях на същото положение, през моята първа бременност. Това беше преди 30години, кашлях дори се напикавах от напъване, пиех антибиотик и получих леко кървене шестия месец, гинеколога ми сложи някаква инжекция и така изкарах до деветия месец. Детето се роди с белодробно заболяване и още щом се появи на бял свят почнаха кашлица и сополи, бронхит и пневмония. Та докато навърши годинка почти в болници израснахме. Всичко мина и там си остана, сега е здрав и силен мъж, спортист...
Сега си спомням, че и по ''бабешки'' ме лекуваха, варях и пиех пакетче небетшекер с бира и на орехите преградките...
Дано при теб не е чак толкова тежко положението, дано всичко се оправи и да родиш едно здраво, красиво мъниче!!!
Желая ти леко раждане и много много, много радост!!!

3.   Днешните лекари са толкова безхаберни и не просветени че разчитат на методи на лечение които нямат ефективност и предпазващо дейстие. Медицината се движи надолу вместо нагоре. Аз също съм лекар но използвам продукти натурални билкове по тибетски рецепти които са ес оказали и ефективни и безвредни.
daks637

4.   Здравейте, №3,
бихте ли ми посочил някои от тези продукти, удачни за лечение на заболяването ми и съвместими с бременността ми? (31г.с.) Тъй като при мен подобрение - НЯМА!

Блкагодаря Ви предварително!

Авторката

5.   НАМЕРЕТЕ ме на скайп daks637