Споделена история от Здраве

Не ме харесват момичетата
Здравейте! Знам че има по сериозни проблеми от това, ама
много съм притеснен защото никое момиче не ме харесва.
Аз съм на 20 години, имам проблем с косата оредя малко ходих да си правя операция мислех че ще, ме харесват повече ама уви.
Не знам какво да правя сега пак остана малко голо отзад обаче ще, си правя друга операция. И все си мисля че е от косата ходя по дискотеки обличам се добре уча висше и няма едно момиче до мене не е имало и не знам дали ще има. Не знам какво да правя ако си направя др процедура дали ще ме харесват или не кажете точно какво мислите благодаря. Чуствам се много зле и самотен
Не знам мисля че ще продължи вечно това.

Коментари

1.   Не зависи всичко от косата. Ако се опитваш да се правиш на тежкар, което сигурно не ти се удава, то това е отблъскващо. Ако се държиш като кретен кой би те харесал? ! Аз намирам за привлекателно в един мъж не косата, а душата. Когато си при приятели не викай и не се дръж като някакъв недорасъл хлапак (казвам го само ако се държиш така, разбира се. Не го приемай лично! ). Мен ме привличат мъжете, които стоят стройно (не изпъчено), гледат умно и сериозно, държат се с уважение, джентълмени... Всеки знае че такива вече поооочти даже изообщо вече няма. За съжаление... Бъди себе си. Не се дръж като хлапе. Бъди сериозен. И пускай от време на време по някоя шега... :D Смей се с другите.

Надявам се да съм помогнала. :)

2.   1. Обръсни си главата.
2. Направи огромни мускули.
3. Купи си джип.
Готово! Вече си мутра с гола глава.
Ако ти пада косата, просто ходи с гола глава.Иначе няма да те харесат.

3.   Не косата е проблема, не евъншния вид, проблема е там, че нямаш увереност и не си общителен.

4.   Проблемът не е в косата, а в това, че не знаеш как да привлечеш вниманието на едно момиче. Пишеш, че ходиш по дискотеки, ами като ходиш колко пъти се престраши да поканиш момиче да танцува с теб? Ами в университета колко пъти се престраши да заговориш някоя симпатична колежка? Предполагам нула. Е, докато си стоиш в ъгъла не очаквай, че някое момиче ще дойде при теб. За това колкото и да ти е трудно, заговори някое момиче и ще видиш, че момичетата не хапем. Примерно в университета, питай някоя колежка от къде смята да чета за изпита или нещо такова съвсем обикновено. важното е да се заговорите. И после кат я видиш просто и кажи "Здравей!". Така се започва. Трябва да спечелиш приятелството и интереса на едно момиче и едва след това да преминеш към нещо повече. Така, че не бъди срамежлив и просто кажи "здравей!" на някоя симпатична колежка в университета. Дори и нищо да не стане, поне ще знаеш, че не е толкова страшно и следващият път ще ти е по-лесно да заговориш друго момиче.

5.   Това си е гадна химия. В момента в който си имаш приятелка, всички жени ти се лепят. А когато си сам и търсиш, всички жени бягат като дявол от тамян. Надушват нещо проклетиите :)

6.   Доста злобно номер 5. Щом сме проклетии защо не си потърсиш мъж? :)

8.   5 Е прав! Изпитал го е демек :) А 6 не се смущавай, пий една студена хехе :))) позрави

9.   До 6:

Еми търся, но и мъжете не ме харесват. И те надушват нещо проклетниците. :D

(не съм 5)

10.   Номер 5 е прав. Аз дълго време нямах приятелка и бях отхвърлян, а сега не само, че някакви случайни момичета ме свалят, ами и една от тези, които преди ме отхвърлиха ме търси постоянно.

11.   :D хахаха е добре :DDD
(от 6) :))

12.   Дa уточня нещо зa момчетaтa тук. Когaто сте във връзкa и зaпочнaт дa ви се "лепят" други жени... нaистинa ли не си дaвaте сметкa зaщо? ! Женски комплекси момчетa :))).
" Aко "съборя" тaя, знaчи съм по" и aко успее, после ти бие шутa, нейнaтa цел е постигнaтa.
" Дaли той и плaщa хубосттa, я дa пробвaм" в последствие същото. Товa обикновено се случвa, когaто женaтa е крaсивa. Тогaвa другите си мислят, че щом хубaвицa се е хвaнaлa с еди кой си, то еди кой си вероятно е НЯКОЙ, a мнооого често е просто комплекс, срaвнение с хубaвицaтa. Не бъдете толковa глупaви и нaивни. Обърнете внимaние кaк ви гледaт непознaти нa улицaтa когaто сте сaми и когaто сте с нея, сaми ще видите рaзликaтa и ще знaете и зa другите вече.
Зaтовa и обикновено след еднa- две подобни връзки, хубaвaтa женa много внимaтелно избирa мъж със сaмочувствие, успял, сигурен в себе си. Той нямa подобни комплекси и знaе зaщо е оглеждaн.

13.   Жените са странна материя. Аз лично изглеждам добре в тяло - оформени рамене, нямам бирено шкембе, слаб съм - и в лице съм симпатичен(нещо, което много момичета са ми казвали), не съм злобен, не завиждам на никого и гледам да помогна, на който мога. Проблемът е, че хем съм недоверчив, хем съм леко циничен, хем съм интроверт, и затова съм сам.

14.   От интроверта - да допълня, че аз смятам, че за всеки има има точна жена. За мен ще е някоя, която ме приема такъв по мълчалив и затворен. Тъй като съм и леко неуверен, правилната жена би трябвало да ми вдъхне увереност. Наполеон Хил ясно го е казал, че жените и сексуалната енергия, която споделяме с тях, са задължителни за успешен и пълноценен живот. Но се изисква опит и себепознание, за да откриеш точния човек.

15.   Номер 5 е прав! На всичкото отгоре са някакви интригантки...