Споделена история от Здраве

Спазми и диария продължават дълго време
Здравейте, пиша ви, защото вече не знам какво да правя. На 20години съм и от 4 дена вече съм с страшно силни спазми в корема и много тежка диария. Първият ден се събудих със страшни болки, ходих няколко пъти до тоалетна, но не успях да свърша работа. След няколко опита най-сетне се изходих(разстройство). Отбелязвам, че предишната вечер не бях яла нищо, което може да предизвика това. На сутринта беше ад, страшни спазми и всеки път разстройство и така цял ден. Температура имах 38 градуса. Вечерта вдигнах 39 градуса и успях да я сваля с един градус. Минах на диета, пих какви ли не работи, чайове от мента, купих още един специален чай от аптеката, само една препечена филия през деня и малко супа с ориз и моркови, джинджифил, пих какви ли не неща, които се дават при такива случаи, купих си имодиум- изпих един, лактобацили, какво ли не, на другия ден същото, никаква промяна, като предишната нощ пак ходене и спазми. Вече просто нямах сили от болка и напъни. Звънях на личната, защото с това разстройство нямаше как да отида лично и я питах какво да правя. Каза ми, че всечко което съм правила било вярно и да продъжавам. Та втория ден отидох вечерта по спешност в болница, защото не можех повече, казаха ми да продължавам да правя същото и че ще ми мине до утре. Да, ама не, трети ден зверски болки и газове в корема, къркорене на червата, което допълнително допринасяше за болката. През нощта от газове не можех да спя и през 15мин в тоалетната. Та, на сутринта отидох в болница пак, този път в друга, приеха ме за малко, бях на системи около 3 часа, казаха, че проблема било главно от обезводняване предписаха ми хидрасек, лактобацили и еспумизан за газовете и казаха, че ще се почувствам по-добре и че до два дена ще мине. Днес пак ми у зле, подобрение няма. Уж било вирусно, но какъв е този вирус. Не ми е проблем да си седя в нас по цял ден, но трябва спешно да отида на работа, а в това състоятие е невъзможно. Някой, който е претърпял нещо подобно, ще се радвам да сподели как се е справил с проблема.

Коментари

1.   И аз имам подобен проблем от седмица две но нямам температура, имах диария след което ядох дренки диарията поспря но къркоренето НЕ. Ако преди това си пила антибиотик може от него, иначе бях прочел наскоро, че има някакъв вирус-инфекция причинена от мухи.

2.   Лопедиум. 100% резултат!