Споделена история от Семейство

Доста необичаен подарък за 25 годишнина от брака ни
Жена съм на 50 г. Имам прекрасен съпруг и двама разкошни сина на 24 и 22 години. Съпругът ми е моята голяма студенстка любов. Мисля, че създадохме едно нормално българско семейство. На 30. 06. чествахме с моя съпруг 25 години семеен живот. Той държеше да организира всичко и направихме блестящо тържество в двора на голямата ни къща. Съпругът ми закла агне, опечи го в пещ, достатъчно алкохол и храна имаше. Събрахме най - добрите си приятели, братя, сестри, синовете ни доведоха приятелките си. Държа да отбележа, че аз бях в центъра на вниманието, като майка, съпруга и т. н. Имаше танци, смешки, томбола дори. Бях най - щастливата жена на света в момента. На мен специално моят мъж ми подари златна гривна с механизъм, много изящна изработка, с написани от вътрешната и страна нашите имена, но това не беше всичко... Предварително ми беше казал, че ще получа и подарък, който е много личен и не трябва да се споделя пред гостите, което събуди любопитството ми. Подаръкът бяха книги в два екземпляра (други няма) с наслов "Сексуалният живот на сем. Д. По случай 25 - та годишнина от сватбата". В предговора, който беше адресиран до мене се казваше, че тази книга е един от начините да изрази любовта си към мен и че трябвало да зная, че винаги съм му в мислите". В книгата е всичко описано по години от първата ми брачна нощ до един месец преди да честваме семейния си юбилей. И най-милото за мене беше, че ми върна спомените назад във времето и че моя съпруг си е направил труда да си води дневник и записки на най - прекрасните ни, на най - смешните ни, на най - съкровените ни интимни моменти. Книгата е 450 страници, доста описателна, с изразителен език, в хумористичен тон и наистина представлява уникален за мене подарък.
Винаги съм се чувствала обичата и желана от моя съпруг, сексуалните му апетити към мен никога не са преставали, но сега на 50 години се чувствам обичана и желана повече от всякога.
Просто исках да споделя това мое преживяване пред читателите на сайта и да им пожелая здраве и любов.
Благодаря за вниманието.

Коментари

1.   Радвай се, че имаш такъв внимателен, креативен мъж и че толкова се обичате! Пожелавам ти поне още толкова години семейно щастие и дано сте възпитали и синовете си в такива ценности.

2.   Много мил подарък от страна на съпруга ти. Умилявам се, когато чета подобни истории. Желая ви много любов и здраве, и най-важното разбирателство! Прекрасно е, че не сте си омръзнали сексуално след толкова години. Мъжът ти те обича със сигурност, щом е отделил толкова време и усилия за направата на книгата. Ти трябва да си най-щастливата жена на света... :)

Благодаря ти, че сподели. Пожелавам си броя на такива истории да се увеличи. Стига изневери, и разводи. Хората, ако впрегнат усилия, за да запазят брака си, и да правят човека до тях щастлив, вместо да си хабят нервите в лъжи, изневери и манипулации, щяха да имат едно стабилно семейство.

Усмихнахте ме. Поздрави! :)

Depravity

3.   Супер! Надявам се след 25 години и аз да мога да зарадвам съпругата си така.

4.   Честитa ви годишнинa и още дълги години любов и смях дa изпълвa дните и душите ви!

Хм... дaй и нaсaм някоя пикaнтерийкa кaто си споделилa вече, ще ни е интересно, a и поукa :)
Че приятно ме усмихнa, блaгодaря!

5.   450 страници не са малко, аз като открадхан дневниците на мъжа ми видях че всичко е записвал ден по ден и час по час! Прочетох много грозни неща но за щастие той не знае че имам достъп до тази информация!

6.   Много мило! Прекрасен жест! Пожелавам Ви още дълги и щастливи години заедно, все така да се обичате!

7.   Респект! Имате прекарасен съпруг. Обичайте се и бъдете здрави.

8.   Страхотно! Дай Боже и златната сватба да я празнувате така! Заобиколени от приятели роднини и много внуци! Малко жени имат твоят късмет и много се радвам, че го сподели с нас.
Да сте живи и здрави!

9.   Прекрасно семейство! Не се чуди, човекът ти е обяснил всичко напълно ясно. Няма какво да търсиш разковничета. Пожелавам ви още много, много години нестихващо щастие. Историята ви много ме зарадва, защото ме накара да си върна поне малко надеждата в истинската и чиста вечна любов. :)