Споделена история от Семейство

Помолих го с добро, да спре
Привет от мен....
Преди месец се разведох с бащата на детето ми поради изневяра от негова страна....
Мина делото... имаме споразумение относно детето....
Аз поисках след всичко това, да подържаме нормални отношения заради детето!
Бяхме женени само година и не след дълго след сватбата, започнаха изневерите....
Та по същество! След развода уж се съгласи с мен, че трябва да се разбираме нормално заради детето... но в един момент, започна само да ме убижда всеки ден по телефона... че съм лека жена... че за нищо не ставам, все грозни думи... без причина... искал да ми покаже с това, че аз съм никой и не съм заслужавара да съм с него!!! Помолих го с добро, да спре, да се осъзнае, но сякаш той още повече се узлобява... Кажете ми как да реша този проблем... Не издържам!!!

Коментари

1.   А защо си се омъжила за такъв безхаберник? Мъжете са такива иначе след 1 година изневеряват където се сетят и аз съм изневерявал но не съжалявам

2.   Абсолютно моята история... най- долната ме направи.
Хаха звънеше не ме оставяше на мира
Мила ще ти кажа едно това самолюбието му е наранено.
Това са хора които не са научени да губят и в един момент ги зарязват и те се озлобяват.
Нищо няма да спечели а и ти не се ядосвай, ще спре ще видиш.
Натрих носа на моя като го излъгах че имам връзка с негов приятел накарах го да рита.
Не те съветвам да го правиш но измисли начин да го премахнеш и да спре.
Ето вече при мен няма помен от бившия и слава Богу. хахаха.

4.   Запиши телефонни разговори, отиди при адвоката си с тях - той ще ти даде идеи как да процедирате.
Защото това е психически тормоз от страна на бившия ти, който трябва да бъде санкциониран!

5.   Приеми, че не може да имаш приятелски отношения с него. Спри да си говориш с него по телефона. Кажи му, че щом те обижда няма да разговаряш с него и толкоз. и не разговаряй. Защо го търпиш изобщо?

7.   Извади си ограничителна заповед най-добре.. детето винаги най-много страда при такива случай но това ще го направи по-силно не бива да бъде лъгано без това рано или късно ще разбере истината. Обясни на детето как стоят нещата и така.. успех :)

8.   Как искаш да се разбираш добре с бившия си? Хората които се разбират добре не се развеждат. И мойте родители са се развели когато съм била на 1 година и след това е имало много скандали. И за издръжка се е инатил, но след едно дело е започнал да и плаща. И никога не си говорят, а баща ми и плаща по сметката. Не ти трябва да се разбираш с бившия ти. Не му вдигай телефона и готово. А за децата му кажи кога да ги взима и готово. Там в развода сигурно пише кога може.

9.   Това, което виждам от написаното е, че си неграмотна.
И не е задължително след всяко изречение да слагаш удивителна.
Освен това, на детето ви, докато е бебе, му е все едно дали са ви добри или лоши отношенията... Нали не живеете заедно?