Споделена история от Семейство

Баща ми...ни тормози
(момче на 13)Баща ми да точно така собствения ми баща ме бие и тормози това е вече от доста време не съм само аз и майка ми и брат ми страдаме.... Като цяло не сяда на масата без алкохол без салата и т. н. четох много истории как трябвало да се обадя в закрила на детето и т. н. страх ме е да го направя много ме ме е страх нямаше на кой да споделя... майка ми е постоянно на работа дори днес на рождения си ден.... брат ми(10 годишен) си е зарибен на телефона и не мърда от там лежи си на леглото и това е... баща ми е в кухнята пие и пак пие няма на кой да споделя... единственото нещо на което се държа в момента са моите баба и дядо за което благодаря на Господ че винаги ще застанат зад мен и никога няма да направят това което баща ми имам куче с това куче израснах обичам го почти повече от всичко на света един ден искаше да го маха при което аз се изнервих и почнахме да си викаме... отново решението за неговите проблеми бой... имам приятели доста социален човек съм... като цяло искам помощ какво да правя майка ми и баща ми си викат само кога да се развеждат но няма действия... омръзна ми да ям бой да бъда критикуван за неща които не съм направил да ми се вика и т. н.
МОЛЯ ВИ ДАЙТЕ МИ СЪВЕТИ....

Коментари

1.   Разбира се винаги можеш да се обадиш на социалните или на някой телефон за домашното насилие 0800 11977.
Обаче трябва да знаеш няколко неща
Не мисля че ще намериш възрастен който да те вземе заедно с кучето.
Не мисля че ще намериш възрастен който ще трае да му викаш, срещу неговите правила в дома му.
На 13 няма да можеш да се справиш сам на този свят затова е нужно да търпиш възрастен.
Няма да намериш и възрастен в бг който да те възпитава без да те критикува, по филмите ги има много, но реалността и то в бг не е като по филмите.
Все пак ти дадох номер който работи от 2-3 дни и ако прецениш че положението ти е толкова тежко звънни им, анонимно е ще те посъветват какво да правиш. Тъй като телефона е нов и офиса им е нов, все още им се работи и ще обърнат внимание. Безплатен е телефона.

2.   И мен моят собствен баща ме тормози и аз честно казано не знам какво да правя. Бих се обадила на социалните но ме е страх