Споделена история от Семейство

Хобита и семейство
Има ли шанс бракът, когато мъжа е толко ва ангажиран с любимото занимание, мъжа ми всяка свободна минута играе на разни игрички. Дори за секс е се сеща, ако не съм инициатора, рядко ще се сети. Определено не съм Най- важното нещо, на което да обръща внимание.

Коментари

1.   Жените са до време,а хобито остава за цял живот.

2.   Ако ти обръщаше пък внимание щеше да му изневериш и да разправяш как се задушаваш. Знаеме ви историйте.
Дано не не загърби хобитата си, така или иначе все ще ск недоволна за всичко

3.   С такава жена, като тебе, която не оставя мъжа си да се наслаждава на хобито си, самата тя няма хобита и изисква мъжа и да се върти край нея през цялото време, няма шанс бракът.

4.   И моят беше геймър, но му поставих условие - аз или игрите. Той избра мен и изтри тъпите си игри. Като дойдат децата и го включваш наравно с теб в отглеждането им, така или иначе няма да има време да играе.

5.   Ако хобито е точно компютърни игри и прекалява,нещата не са добре. Много спорове имахме,за щастие преди да станем семейство.Но намерих и аз свое хоби и като му светна,че почва да ме губи започна да променя много неща.Не беше лесен период за никого

6.   Проблема ти според мен не е хобито на мъжа ти, а липсата на твое собствено хоби.
Разбира се нямам представа, колко точно време си събрала в думата "толкова", но пък мъж без хоби трудно ще намериш и ако намериш такъв, повярвай още повече няма да ти хареса да живееш с човек без хоби, защото човека без хоби точно като теб търси да му обръщат внимание, защото му е скучно.

7.   Mи имай си и ти любимо занимание, бе. Аман от женуря, 'дето не могат да са си самодостатъчни.

Братан.

8.   Имам, ама наобратно :)

9.   А ти защо си ограничена и нямаш хобита? Приятеля ми също има много хобита, но участвам в тях активно. И покрай тях имаме адски много време заедно

10.   Еми не коже да си център на внимание все. Явно не си толкова и тересна. Грешката е в теб. Помну това!

11.   Бракът може да оцелее при такива обстоятелства, но здравината му и щастието ще са под голям въпрос.
Нормално е мъжът ти да отделя време за хобитата си. Каквото и да си говорим, всички имаме нужда да разпускаме по някакъв начин, иначе ставаме кисели и изпушваме. Основното правило, според мен, е да се отделя време и за семейството. Не може да имаш здраво семейство, ако не полагаш определени грижи за него. Важно е мъжът и жената да се подкрепят, да споделят, да играят с децата и да бъдат интимни заедно. Това е като да гледаш цвете- трябва да го поливаш, иначе изсъхва и накрая умира. Можеш да оставиш мъртвото цвете в саксията, но няма много смисъл.

12.   7 Ако сме само достатъчни мъжа за какво ни е, като сме в брак трябва да прекарваме и заедно време, имаме и деца и работя.

13.   Това с игрите не е хоби, а си е диагноза. Говориш с него и му казваш нещата директно. Не съм оптимист обаче за резултата.

14.   Аз съм като мъжът ти. За мен хобитата са най-важни.