Споделена история от Семейство

Проблем с нервите
Здравейте! Бих помолила ако може модераторите, историята ми да бъде публикувана.
На 26г. съм и имам проблем с нервите, не мога да си владея нервите. Когато се карам с приятелят ми му посягам-например когато иска да си тръгне или да се разделим. Заедно сме от седем години, от две години живеем заедно, преди това имахме връзка отт разстояние.
Много обичам приятелят ми, той е на 32г. , след следата такава случка сме пред раздяла, той е много избухлив.
Бих искала да ви помоля за помощ и съвет, как да постъпя-в началото на връзката ни, отонво му бях посегнала, отидохме на психиатър, изписа ми антидепресанти, имаше ефект от тях, но когато ги спрях започнах отново да му посягам.
Моля Ви за съвети и помощ.

Коментари

1.   Неспасяем случай си, не ти трябват лекарства, а възпитание. Изтървана си още от малка. Опитай с психолог, да ти даде малко акъл, иначе ще останеш сама!

2.   Търкулнало се гърнето,намерило похлупака!!!!

3.   Да нямаш Хашимото? То причинява проблеми с нервите и ставаш луда и агресивна - аз ако имах такава приятелка бягам с 500

4.   Дори да не беше избухлив, пак нямаше да приема за нормално да му посягаш.
Това си е домашно насилие срещу мъж и е точно толкова лошо, колкото и домашното насилие срещу жена.
Нормално е да си тръгне, никой не иска да се чувства като боксова круша и да търпи подобни унижения.
Щом смяташ, че проблемът ти може да се реши с хапчета или терапия, започвай да действаш.

5.   Приемай жълт кантарион, успокоява.

6.   Пий мента глог и валериан ще те успокои.