Споделена история от Семейство

Искам да забременея!
Здравейте! Аз съм мъж на 45 години и много искам да забременея! Знам че това звучи ненормално, но желанието ми расте със всеки ден! Просто искам да си имам детенце и това е!

Понякога си мисля че природата е създала всичко погрешно... Понякога стоя под душа в банята и си представям че корема ми е голям и как си го галя, докато детето вътре мърда... срахотно е! Да можеше някой да ме разбере!

Жена ми каза че съм луд-какво ли разбира тя, безчуствената? Зла жена е тя, която не може да разбере нищо, нито тя, нито някой друг. Майчинското в мен се пробужда, усещам го. Аз искам да бъда татко и майка едновременно! Децата ми искат да ме затворят в психиатрия-нормално ли е това? Не желаят ли да видят тати с корем? Ще съм много красив, поне така мисля. Но това е невъзможно, все още. Ще чакам.

Коментари

1.   Вкарваш се във филми.

2.   Да, проявило се е женското нало у теб. Уви, няма начин!

3.   В Турция опитите да забременее мъж продължават от векове, можеш да се включиш, само си вземи повечко вазелин. А сега, ако си се събудил, бягай при психиатър.
Мечо Пух

4.   Не може да се случи това, поне не днес, а и за в бъдеще. Ти нито имаш в тялото си къде да го гледаш това дете, нито имаш детеродни органи - с две думи, не става. Най-вероятно, ако си и хомосексуален имаш женски мозък, имаш заради хормонални проблеми още в ембрионална възраст.
Отиди на лекар-психиятър

5.   А мнение то на децата ти да те запратят в психиатрията ми харесва. Тва не е ли за измислени, или сериозно те удря "майчински инстинкт". Впрочем жената не е безчувствена, нормална си е, който и да те чуе с тва обяснение ще реагира като нея. Изразявай се по-нормално. И все пак ми звучи като измислена история от някой си там дето иска да се посмее...

6.   Има специалисти които могат да ти помогнат, ти само трябва да си спокоен и да вярваш че нещата ще се оправят. потърси помощ, тези специалисти ги наричаме психиатри

7.   Какво прави това в семейните историй защо не е в измислени?

8.   Убедена съм, че на човека не са му изплискани легенчетата:ДСто процента измислена история

Adora

10.   Ей, разсмя ме искрено! И от кого ти се иска да забременееш? От друг мъж? От жена си? От друга жена? В зависимост от отговора ще ти дам съвет.

11.   Ех, въображението ни няма граници! С нетърпение очаквам следващата история от теб!

12.   Този трябва да се прероди. Друг начин не виждам.

13.   Не авторе не желаят и не вярам някои нормален да би искал да види баща си с корем прави са децата ти за лудница си перкулясъл си но не го усъзнаваш Хектор

14.   Шом си на 45 години, значи скоро може да ти спре менструацията и ще се простиш за винаги с бебето. Така че, действай бързо. Говори с жена си и ако и тя иска да има бебе от теб, да те забремени.
Ако тя не е съгласна, изневери й с друга.

15.   :DD 100 про измислица

~Di

16.   Ти да не си оня дето като се види в огледалото и се вижда извънземен и сега да ти се е приискало да създадеш малки зелени човечета? Добре де, ако да кажем забременееш, после откъде ще ги родиш дечинята? !

17.   Можеш да се клонираш. Историята е измислена, личи си отвсякъде. Всъщност ми се струва, че е писана от двама тийн. Хайде, да сте живи и здрави, ама следващия път измислете нещо интересно.

19.   Направи още едно бебе на жена си и я прегръщай в банята, така ще го усещаш.
Не излагай децата си с глупости човече, помисли малко и за тях

20.   ЧОВЕК Е ТОЛКОВА ГОЛЯМ КОЛКОТО СА ГОЛЕМИ И МЕЧТИТЕ МУ. АКО ИСТОРИЯТА НЕ Е ИЗМИСЛЕНА, ТИ БИЕШ РЕКОРДА. ОТИДИ НА ПРЕГЛЕД. СЕРИОЗНО Е.

22.   Как искаш да родиш нормално или секцию