Споделена история от Семейство

По-голяма каша няма как да бъде
Направо не знам какво да кажа, тия от Нова и другите телевизии могат да взаимстват идеи за реалити бозите си от тук.... Накратко родителите ни са разделени. Имам сестра. Тоя, дето ми е вписан в акта за раждане срещу думата "баща", ни е зарязал преди повече от 10 години. Нищо не става от тоя алкохолизирано-надрусан боклук. Имам нещо като сестра от тоя и от друга жена. Кани ни да сме му гостували, поотделно ходим. Отида ли и виждам 1:1 с това, което ставаше с майка ми - тоя урод се държи ужасно с нея и й говори отвратително, не й помага с нищо. Малката я чувствам като свое дете, защото имаме огромна разлика. С майка й си говорим повече, отколкото с утайката. Ако я удари, ще му отвинтя главата, гаден пропадняк. Не искам още една жена да бъде съсипана. Тя е сляпа и глуха като майка ми и "гледа да не му обръща внимание" и "тя също има много трески, а той не е само в черни краски, а имало и розови". Казах й, че ако тоя урод ги зареже (а това е сигурно при такъв мишок) искам аз да се погрижа за нея и за детето, което наистина обичам като своя дъщеря, не мога да я приема за сестра. Казах й, че тя е прекрасна жена, която не бива оценена. Преди това си говорихме съвсем нормално с нея, после тя се нацупи, ама не каза нищо, мълчи си и се сърди само. Тя е по-близо до мен като години, ама й е голям проблем, че "аз съм на 30, ти си на 20" (на 23, тя е на 31). Номерът винаги е един и същ - хубави и прекрасни, после постепенно проникване в главата, в мислите, налагане на мнение, деспотизъм и пълно смачкване на психиката, а след това остават само юмруците. Ситуацията е много тъпа и звучи безумно. Сега не ми дава да виждам и малката, това е заради нещата, които й казах. Ама иначе нямало било проблем да идвам. Няма смисъл в такъв случай.

Коментари

1.   Не знам, ти кво искаш да си във връзка с нея ли, ами ако я харесваш давай.

2.   Ти на колко години си. А и мъж или жена си.