Споделена история от Семейство

Настройване срещу мен и всякаква липса на подкрепа
От доста години се опитвам да се боря с един много голям проблем, а именно това че вкъщи ми се натъкват неща които някога преди са се случвали от доста възрастен човек. Обясних му и му говорих като човек, и преди и сега - възприема нещо, но като цяло видях и друго. Той не вижда че хората до него не успяват да се разбират помежду си защото той настройва майка ми срещу мен, и тя му се води по мисленето. Доста често сме говорили за всякакви неща от естество ма работа до лични проблеми и ситуации, тази година забелязвам че вече не ме подкрепят както преди са го правили. И те самите се борят с техните си неща, но просто не мога да достигна до нормален разговор и разбирателство за нещата които ме вълнуват. Усещам една злоба към това че съм млад и все още със шанс пред мен, но в момента съм в далеч от най доброто си. Опитвам да стигна до разбиране с тях, но не се получава. Не искат да възприемат какво им говоря, а за другите ми приятели да не говорим, имам нужда да поговорим а те реално ме оставят защото така им е по лесно.
Усещам се напълно сам и оставен на каквото стане, защото те не могат да свикнат с това че аз искам нещо да св промени и да мина през този период. Лошото е че ми създават чувство и мисъл че едва ли не решение няма да има. Изгубих желание да се развивам и да уча от това отношение, но той проблем не вижда. Тази година откъдето и да го погледна всичко ми е адски трудно едвам се оправям. Навсякъде около мен се говорят неща за които дори не смятам че е необходимо да отделям време, но явно това е при всеки. Не знам с кого да поговоря и какво биха ме насочили хората за да оправя нещата.

Коментари

1.   Много малко информация даваш.