Споделена история от Семейство

За да искаш деца, трябва да имаш ПАРИ!
В едно съвременно западно общество, за да искаш да имаш семейство и някоя да ти роди деца, трябва да разполагаш с пари. То и на изток е така, но в по-друга форма - ако имаш добитък и земя, които да издържат семейството. Макар че източните народи бая дръпнаха напред през последните години и процентът на семействата, които живеят по-добре от средностатистическия българин, е все по-голям.

Правилно чета някои коментари на жени, че с 1000 лв. заплата закъде си тръгнал да искаш някоя да ти роди? И са прави.

Ако мъж иска нормално (по-скоро ниска класа) семейство през 2022 г. в София, трябва за 4-ри членно семейство да умножите средната работна заплата (нещо от сорта на 1700 лв. ) по 4 пъти.
Или приблизително 6800 лв. месечен доход за четиричленно семейство - двама родители с две деца.

Сега, вярно, че се живее и с 200-300 лв. на месец на човек, но това е всичко друго, но не и нормално.

Трябва младите да са наясно, че ако не могат да се оправят финансово, то по-добре да не се развъждат.

Дали е справедливо? Със сигурност не е. Защото всички знаем, че пари се изкарват мъчно по честен начин, а много пари се изкарват на гърба на другите.

Дали българинът е готов на съвременните предизвикателства? - Не!

Дали ще оцелеем като народ? - Не!

Дали е справедливо това? - Донякъде да. Защото, ако не си на нивото на съвременните предизвикателства, закъде си тръгнал? В крайна сметка на нашата земя ще дойдат по-трудолюбиви, по-силни, по-борбени хора, които ще са се справили с житейските трудности.

Българинът обича всичко да замита под килима. Да отлага и да се оправдава с някой друг. Българинът не може да си изчисти домашната кочина, но иначе по площадите да вее знамена и да плюе може. Българинът е селтак.
Не помните ли времето, прекарано в българско училище? Колко от учениците "ставаха за нещо"? 10-15%?

Ганка може да е заблудена за много неща, но поне ѝ сработва усета, че без пари баница няма.

Коментари

51-73 от 73

61.   57, няма как да ползват спермата ти без да те уведомят. Вероятно не отговаряш на някой от критериите и затова не са те потърсили. Иначе имат право да създадат до 5 деца от един донор - след това спермата не се ползва. Търсене за българска сперма обаче почти няма. Ако толкова те притеснява нещо звънни в клиниката.

63.   Очарователно! Ако аз нарека някоя от вас женски паун, ще ми скокнат, но ти използва аналогия на жени с женски пауни.

Хората са маааалко по-напред с материала от което и да е животно или птица! Каквото и да си говорим процесът е двустранен и ако търсенето на жени спада, в един момент самите жени ще се заемат да поправят това с нужните средства - за справка Русия, където рускините хич не се интересуват перчи ли се паунът или не, гледат да е жив и дишащ паун. Ако се поразровите, ще видите, че в доста държави кипи недоволство от настоящата ситуация и съответно бройката пауни на разположение намалява с бързи темпове.

Така че аз спешна работа нямам. Надявам се и вие да не бързате за някъде! Ще поживеем и ще видим кой ще се променя в името на природата! Нещо ми подсказва, че няма да съм аз.

64.   63, не се променяй, никой не те кара.
Оцеляват най-приспособимите - те ще предадат гените си напред.
Да си мислиш, че ще промениш природата на хората и на привличането между тях, просто защото ти не можеш да се приспособиш е абсурдно, тъй че нямам против да чакам и целия си живот, ама пак не вярвам да видя това развитие, което ти описваш.

65.   64, спокойно, мисля вече се разбрахме, че аз ще ползвам услугите на "наркоманката", за да си имам дете, а после ще уредя нещата и с кърменето? Мен не ме касаят призивите за промени у мъжете! То и останалия свят не го касаят, ако бъдем честни. А цялата тая история с гените и приспособимостта е заемка от вицовете на бай ти Дарвин, който отдавна вече беше опроверган, но тук явно не сте чули новината!

Нещо ми подсказва, обаче, да чакам още новости за това как женските колибрита избират партньор и какво е мнението на Галапагоските костенурки за нас като потенциални партньори на човешките жени! Поздрави на скъпите петнисти хиени, чието "мнение" сигурно също трябва да ни интересува! Трябва ни раздел за вицове! Толкова материал в момента се хаби по разни теми!

66.   65, като ти се роди детето от сурогатната майка не забравяй да дойдеш тук да се похвалиш, ще чакаме с нетърпение.

67.   За да иска един мъж деца, на първо място трябва да има НАДЕЖДНА жена до себе си. Същото важи и в обратна посока - жената има нужда от надежден мъж до себе си, който да не е мъжка кифла и да я зареже още след забременяването, в напреднала бременност или дни/седмици/месеци след раждането.
Естествено, следва да има и любов между двамата, а не просто някакво си хлътване, бъркано от мнозина жени с "Влюбих се в него от пръв поглед". Събирането поради изгода (пари, жилище, условия на живот) също не предвещава трайни отношения след появата на детето, защото често такива мъже, при които жената се е прилепила заради тези "причини", лесно я прокуждат. Събирането въз основа външен вид и от двете страни също не се слави като сполучливо във времето и това го доказват безбройните разводи и раздели между мъже и жени, които не са изградили общ език помежду си, не са се уважавали никога, дори не са се опознали като нрав и като цяло не ги е свързвало нищо друго, освен бързо появилата се страст с изчукване помежду им. Последната причина всъщност е основният повод да се появяват деца, но и за раздялата им преди или след раждането.

Номер 66, заместващите майки (surrogate mothers) вече навлизат все по-често в западните общества, където точно хората с повече пари опират дотам. Футболистът Кристиано Роналдо, например, има три деца от три различни заместващи майки, защото докато е е бил с външно много красиви жени през годините, е установявал, че под тази опаковка те всъщност не са добри като ген (наркотици, цигари, алкохол), затова е предпочел да има деца от заместващи майки със здравословен ген, които не са страдали от тези пороци. Той практически е могъл да има деца от почти всяка красавица на света, но е избрал да не рискува да има деца от жени с пороци.
Между другото, основната грешка на много жени е да считат, че повечето батки имат здравословен ген, само защото съдят по мускулите им. Напротив, много голяма е вероятността точно един такъв тип да има вредни за здравето и качествата на семенната му течност пороци (цигари, алкохол, наркотици, всевъзможни хормони и други вещества за помпане на мускулите) и/или дори вече да страда от все още непроявил се недъг на сърдечно-съдовата система. Неслучайно повечето горили, помпащи мускули, както и много от занимаващите се със силов спорт, умират или получават инфаркт млади. Самите жени, особено българките, също имат своя отрицателен принос за лошото качество на гена на децата, защото и те често прибягват до цигари и алкохол, понякога и до наркотици, започвайки с тези пороци още когато са в пети-шести клас.

Погрешни са твърденията на киселячките, изказващи се в подобни на тази тема (има безброй такива в Сподели и бегемамата), че уж жените си избирали само измежду най-качествените като ген мъже, защото за съжаление се наблюдава растящ брой на генетично недъгавите деца и тези, при които се появяват различни заболявания броени седмици или месеци след раждането. Вина за това имат или майките с пороци, или техните осеменители с пороци, или и двете страни. Също така, практически 70-80% от децата, които вече са навършили 10-12 години, въобще не са красиви, даже не са и средна хубост, което пряко говори за некрасив ген. Я ми кажете, ако майките им действително са чааак такива красавици (за каквито се имат след щателно маскиране с грим), и ако бащите им са чааак такива генетично отлични мъже (каквито уж жените тръбят, че си избирали), как тогава огромен дял от децата на тези две групи "идеални" хора не са красиви? Докато повечето деца са все още на 3-5 години, имат миловиден вид, но няколко години по-късно вече започват да се оформят бъдещите черти на лицето им и тогава лъсва истината, че не всичко е така бляскаво, както много българки обичат да обрисуват нещата около гена си и гена на осеменителите си. Просто повечето от тези жени въобще не са хубави изпод маската, наречена "грим". А и адски много от младите българки изпушват по една кутия цигари на ден, пият и кафета по цял ден, а после се чудят защо имат ракови образувания (те се пораждат още на млади години, но симптомите излизат наяве по-късно), кисти, гъбички и всевъзможни усложнения на половата система. Купуват лекарства и свещички за влагалището си в промишлени количества, оревават женските форуми как да се лекуват там долу, но иначе за пред мъжете се правят на големите успешни и щастливи мацки със самочувствие, само дето в същото време вадят дългия списък с изисквания и се държат надменно като някакви, които вечно "заслужават" да получават.

Като млад имах за съседи едни братя, единият от които беше сладък в лицето като майка си, а другият беше "одрал кожата" на дядо си. Вторият нямаше късмета да е красив и си беше почти грозен и със състарено излъчване още като десетгодишен. Някъде след 2000-ата година излизах и с едно момиче, чиято по-голяма сестра пък спадаше също към грознеещите. Аз излизах с наследилата красивата си майка момиче, а сестра ѝ бе наследила грозния си баща с гарвановия нос, мъжката челюст и другите отличителни черти. Голямата сестра и до ден днешен понякога я виждам в Тиндър да си търси мъж. Жалко, че така се е случило с нея, но... ген. Не го избираме сами. Споменавал съм тези сестри в някои други теми. А преди повече от десет години една от бившите ми приятелки се омъжи по сметка за много висок и богат адвокат, който е малко по-красив от Принц Чарлз, само че плешив още в тридесетте и с разни пороци. Накрая синът ѝ наследи ниския ръст на майка си и красотата на баща си. Мацката си беше направила предварителните сметки, че детето ѝ един ден ще наследи нейното сладурско лице и високия ръст на баща си. Да, но се случи точно обратното и това не ѝ се отрази добре накрая, като видя как сметките ѝ излязоха криви, след като синът ѝ вече като пораснало дете изостава от съучениците си с една глава и не е красиво като нея. И за това също съм писал преди. Има безброй примери за ниски жени с високи мъже, които имат ниски деца, както и за красиви жени с некрасиви деца. И за това са отговорни гените, при които нещата невинаги са "2 и 2 прави 4".

Малко гримче (всъщност в промишлени количества), изкуствени рисувани вежди, изкуствени мигли, лещи и... вече тумбестият нос изглежда тесен, бузите са привидно хлътнали, скулите са привидно изпъкнали на желаните места, кожата е привидно гладка като порцелан, веждите са с идеалната форма, очите са в желания цвят, устните са изкушаващи и т. н. и т. н. Перуката тип "амазонка" не е задължителна. За повече вдъхновение, потърсете в YouTube и други подобни видеа тип "преди и след грим", като например това със заглавие "This Video Will Make You Sick…". Мъжете, които предпочитат да не разбират как биват заблуждавани от жените за външния им вид, по-добре да не гледат това видео, защото истината е стряскаща.
Преди някоя киселячка да тръгне да мята отрова, че пиша нещо лошо за жените, ще напомня, че просто онагледявам случващото се при почти 100% от всички жени и те сами си го знаят. Ако не беше истина, защо тогава биха използвали този маскарад ежедневно с умишлената цел да създават зрителна измама у всички останали около тях!? Гримът е основната стръв на жените срещу мъжете, както и за помпане на самочувствието до небесата, а ако някоя жена го отрича, значи е голяма лицемерка, страхуваща се да приеме истината. Много жени стават нетърпимо надменни, когато са с грим, а без него са по-ниски от тревата. Някои дори ги е страх да излязат по тъмно да изхвърлят торбата с боклука, без да са гримирани преди това. Мъжете с опит са наясно, че неугледната жена, до която се събуждат сутринта, не е красавицата "като излязла от корица на списание", с която са се срещнали преди това. Хайде после пак да си говорим колко "идеален" е генът женски и как тези жени "заслужавали" да имат космически изисквания към мъжете, повечето от които дори не биха излезли на кафе с тези жени, ако знаеха как изглеждат наистина. И най-жалкарското в поведението на много от тези лицемерни жени е, че постоянно тръбят: "Миии, естествено, че ще гледаме да си изберем най-яките пичове, защото и ние имаме ПРАВОТО да изискваме най-доброто за себе си! ". Въпросните лицемерки с изкуствени лица и изкуствено поведение чудесно съзнават, че те самите никак не са "най-доброто" за мъжете. С нервно тропане с краче и с груби избухвания по мой адрес не ще успеете да опровергаете доводите ми, защото те отговарят на самата истина и точно затова са неопровержими. Бъдете смирени и уравновесени при изказванията си, оставете настрана високомерието и самозаблудата си, приемете истината смело и не се поддавайте на слабостите си, породени от комплекси. Бъдете благодарни, когато след измиване на лицето ви мъж пожелае да бъде с вас. Откажете пушенето (ако спадате към огромния дял на пушещите момичета и жени), намалете вредните храни и напитки (много от младите българки са пристрастени към газираното, кафето и сладкото), не запушвайте и не тровете порите на кожата си с грим, създавайте по-малко драми и хаос, движете се повече, зяпайте в телефона поне два часа по-малко на ден, не се прегърбвайте прави или в седнало положение (лош навик на много българки по заведенията или пред телевизора с турските и индийски сапунки), носете подходящи сутиени и правете упражнения за стягане на гръдните мускули, лекувайте навреме кистите и бялото си течение и накрая всичко това ще ви помогне да предложите по-качествен ген на бъдещото си поколение. Пожелавам ви го от все сърце, защото Майка България наистина заслужава по-здрави и хубави деца, отколкото се раждат и растат сега.

Разбира се, подбирайте си и мъжете по-добре, защото от вас зависи да спрете главоломно растящия брой на самотните майки, разводите и нещастните семейни "двойки", които живеят като мразещи се съквартиранти. Какъвто годен или негоден мъж изберете съзнателно, с такъв ще се оформи и бъдещето ви. Ако искате да сте самотни майки или нещастно обвързани/омъжени и детето ви да не расте в здравословно семейство с двама обичащи и уважаващи се родители, изберете си тогава кварталния негодник и задължително ще постигнете целта си. И без това този посредствен подбор на негодници е "навик" (разбирайте: осъзнат избор) на преобладаващия брой раждали или все още нераждали жени, така че имате нагледен пример за това какво да правите или да не правите... Научете се да поемате лична отговорност и да не бягате от нея, вземайки добре обмислени решения, касаещи бъдещето ви!

- Кифлоприземител

68.   65, ако побързате, можете ти и останалите да заченете вашите с ин витро година-две след моето!

Нали помните, че оттам тръгна разговора ни - твърденията как жените щели да си направят ин витро и не се нуждаели от мъж, пък мъжът бил едва ли не зависим от жената? Когато се оказа, че не е така, последваха някакви странни нападки и вербална агресия!

Нали беше прекрасно да лъжеш на дребно природата, ползвайки медицината, за да натриваш нечии носове /защото тия практики са за бездетни с фертилни проблеми, а не за нездрави битки за доминация между половете и за изнудване на мъже да се съгласят на дадени условия/? Как пък не се сетихте да похвалите и мен, че вземам пример от такива напредничави хора като вас, за да избегна нечий шантаж? Същата тактика е, само че приложена от другия пол!

69.   Когато човек има хубава душа, стреми се да вижда доброто у хората и се усмихва на света, и светът ще му се усмихне. Е, не целият свят, но по-голямата част от него. Докато, ако таи огорчение и озлобление и излива жлъч и неприязън, хората го подминават - кой с надсмешка, кой със съжаление. Жените могат да харесат нисък, оплешивяващ мъж с наднормени килограми, но не биха харесали такъв, който е злобен и излъчва отрицателна енергия. Последният е вечно недоволстващ, мрънкащ, критикуващ енергиен вампир, който би отровил живота на всяка и неусетно се е превърнал в мъжки еквивалент на "киселячките", които яростно презира.

70.   "Футболистът Кристиано Роналдо, например, има три деца от три различни заместващи майки".
Интересно, не съм видяла Кристиано Роналдо да пише във форума.
Като почнете да се сравнявате с хора, с които нямате нищо общо сте супер смешни. Все едно аз да се сравнявам с Клаудия Шифър.
Затова и казах - като стане да имаш бебе от сурогатна майка ела и се похвали.

71.   68, нерде ямбол, нерде стамбул.
На здрава жена не й тряба инвитро, а осеменяване - кеф й от батка по избор, хеф й от клиника за 300лв.
И да, лесно и достъпно е за здрава жена да има деца.
Виж, още чакам да видя твоето дете от сурогатна майка, защото нали е много лесно да имаш деца без жена?
Ами хайде де, чакаме да го видим.
Ама ще го видим на кукуво лято, най-много да те видим как ще си отидеш сам и без поколение.

72.   Едно дете наистина " струва" не малко пари. Без да се е стигнало до луксове. Имам малко племенниче и виждам какви разходи са. Още по-голяма е инвестицията на време - за възпитание, разговори, занимаване с него, обръщане на внимание, за да се чувства обичано и прието. Костват много и усилията родителя да се държи по определен начин, който да е за пример на детето. Не го казвам заради мое желание или цел хората да се отказват от дете, но е добре всеки бъдещ родител да вземе тези неща предвид.
Номер 69, вярно е.

Номер 67, не можеш да се погледнеш отстрани. Впечатлението, което оставяш, е за човек със силна лична болка заради нуеспех в създаването на семейство. Толкова силна фиксация имаш върху това. По - лошото е, че се забелязва озлобление в теб. По това, което казваш , както и по начина. Фиксирал си се върху високите мъже и непрекъснато ги споменаваш. С омраза, която не успяваш да прикриеш напълно, уж под формата на описание на някакви житейски ситуации. Стигаш до там, че да говориш как преобладавали грозни деца. Вярно, ти нямаш, но да намразваш така факта, че други имат не е добре. Противоречи на всичките ти писания за ценностна система, добродетели и т. н. Вътрешната ти болка те води до абсурдни твърдения, сравнения и преувеличаване. Ако погледнеш към другите с прояснен поглед, без гняв, ще видиш, че хората си живеят - събират се, имат дете - хора, които са обикновени на външен вид. Красивите са рядкост и винаги е било така. Преобладават мъже и жени с обикновена външност. Не са малко мъжете, които са по-ниски от мен, но виждам, че си имат жена и дете. Ниският ръст не е проблем за не малко жени.
Ако посетиш специалист, може би ще успееш да преработиш гнева, който си натрупал. Може да ти се струва, че приземяваш хора, но всъщност се изпълваш с озлобление, което не можеш да скриеш, а най-лошото е че то заглушава здравия разум и те води към крайности и абсурди. Така от балансираната психика не остава нищо и пътят е само надолу по спиралата. Жените не трябвало да слагат грим, под грима не били хубави, мъжете ако ги видят без грим нямало да се срещат с тях, но те все пак да спрат да слагат грим, защото демографията трябва да се оправи. Виждаш ли пълната липса на логика във всичко това.

73.   Номер 70, дал съм добре известен пример относно обсъжданата тема; никой с никого не се е сравнявал. Препоръчвам ти занапред да четеш внимателно и непредубедено, за да разбираш правилно написаното и да не изопачаваш нещата по твоя си начин - както на теб ти е угодно. Искам да те успокоя, че сравненията са само в твоята глава. Кристиано Ронално е добре известна личност, използвал услугите на три заместващи майки да износят неговите деца, предпочитайки ги заради чистия им ген пред този на неговите красиви приятелки в предишните години, които не са имали здравословен ген въпреки външната си хубост, затова дадох пример с него.

Ти хубаво искаш да идва някой да ти се хвали с деца, получени чрез износване от заместваща майка, но осъзнай, че (1) не за всеки цел номер едно в живота е непременно да има дете/деца и (2) повечето хора предпочитат детето им да се роди по естествен път от истинската майка. До изкуствено оплождане или до заместващо износване прибягват жените и мъжете, които са на зор. Аз в тази тема не забелязах да пишат хора на зор. Ако ти считаш обратното, тогава посочи кои са тези хора според теб и си послужи с ясни доводи, за да обясниш защо си убедена в това.

- Кифлоприземител

74.   71, дете ще имам - от сурогатна майка или от някоя разкаяла се "можеща без мъж" /такива често се появяват към определена вързаст, а аз съм добряк и ще ѝ спестя унижението да страда заради чуждите религиозни възгласи, на които е повярвала/. Ако това е такъв проблем за "вселенският кастинг комитет с филиал в България", тяхна си работа!

Ще се навъртам наоколо, ако покрай бъдещите ти спорове с КП чуя още някоя пълна глупост като онази, от която тръгнахме да нищим сперми, банки и т. н.! И е добре да се върнем към темата, която все още е: фетишът към парите като сигурен начин да не оставим потомство /или както там я беше кръстил авторът/авторката/!

75.   Номер 72, бих желал да те поздравя за това, че всичко позна за мен, до последната буквичка и запетая; направо чудо на чудесата. Ставаш за професионална врачка. Сега доволна ли си, или въпреки угаждането пак си кисела? :)
Само се хабиш напразно, защото при мен не минават тези подли номера с настойническия и привидно загрижен и съжалителен тон.

Номер 69 написа:
"Жените могат да харесат нисък, оплешивяващ мъж с наднормени килограми"

Ти не ни ги разправяй какво уж на теория могат жените, а гледай преобладаващата част от тях (вас) какви ги дробят в истинския живот, подир какви типове търчат и съответно от какви си патят. То и всяка жена на приказки по форумите може да е кранистка, багеристка, заварчичка, стругаро-фрезистка, асфалтаджийка, дограмистка, стъклопластаджийка, електротехничка, разносвачка на пици с велосипед и какво ли още не, което вършат нормалните мъже, но я да видим в истинския живот къде ги тези можещи свръхработнички?
Иначе съм съгласен, че жена с външност 2-3/10 може да хареса плешив мъж с под средния за мъжете ръст, с наднормено тегло и с външност 5-6/10, защото самата тя е много по-неугледна, 30-70 кила по-тежка, 40 см по-широка и 20 см по-ниска от него. Почти всички от тези жени имат по-ниски доходи от тези мъже, а понякога са и безработни и разчитат той да ги издържа. И какво искаш да докажеш с това за тези жени, освен покорно да си признаеш, че дори и много запуснатите и невзрачни безработни жени се целят в по-успели от тях мъже, които са няколко нива по-високо от тях самите? !

Най-голямата заблуда на повечето българки е, че щом част от мъжете около тях не подбират и биха ги изчукали, дори и да са като измита чиния в лицето без грим, значи уж имали качествата да се обвържат трайно с повечето мъже и последните уж щели да ги желаят и безропотно да търпят детинските им поведение и издънки. То затова и после оревавате форумите и приятелките ви с многочасови сърцераздирателни оплаквания колко лош, себичен и бройкащ чуждите жени бил поредният лоши себичник, по когото първоначално сте хлътнали (грешка: "влюбили сте се от пръв поглед"), именно защото е бил лош, себичен и обигран флиртаджия.
Продължавам сега да работя, че темата нали е за парите, които така трескаво ви вълнуват. :)

- Кифлоприземител

76.   74, обещанията ги чухме, детето не го видяхме, ама айде, давай търси сурогатната майка и ела се похвали след 2-3 години.
А дали някоя ще се разкае (отчае) толкова, че да се хване с теб и да те дари с деца - това е по-вероятния вариант, от сурогатната майка, ако намериш достатъчно отчаяна жена, че да се хване с теб.
А КП няма смисъл да го чета, още по-малко да споря с него - с хора с такива диагнози не се спори, защото е безсмислено и психозите им не се влият от логични аргументи, а от медикаменти.

77.   Номер 76, от призивите ти недвусмислено си личи, че точно ти си на зор за това бъдещо бебе. А защо го имаш този зор? И защо си такава върла радетелка на изкуственото зачеване, нарочното лишаване на детето от единия родител и възпитаването му извън обичайната здравословна семейна среда?

- Звероукротител

78.   Номер 75 ето това имах предвид - огорчението, което си натрупал не ти позволява да видиш нещата каквито са. В това, което написах, няма съжаление от онова, което повече напомня на презрение. Ти обаче виждаш само това. Не знам колко ли са те "хапали" хората около теб, за да станеш толкова мнителен. Аз не считам, че хората, на които им се случват неприятни неща трябва да бъдат презирани. Комплексите ( като твоя за ръста ) не са нещо, заради което човек трябва да бъде обвиняван. Те са придобити заради отношението на другите. Човек с комплекси няма как да бъде презиран, че ги има - би било несправедливо, тъй като не са придобити по желание. Дразнещото понякога е не факта, че някой има комплекси, а проявлението им. Затова ти споменах за специалист. Ти наистина не можеш да се видиш отстрани колко много ти личи точно от какво ти е най-болно - пример е омразата ти към високите мъже. Със сигурност има по-добри начини да се справиш с всичко това. Омразата не е начина, нито озлоблението. Те само ти замъгляват тотално преценката. Иначе ти пък изобщо не позна за мен - аз нямам подлост в себе си. Понякога, в определени ситуации, се появява по малко проклетия, но напълно незлоблива. Съвсем другаде са ми слабите места.

79.   Номер 78, прибързаните женски самозаблуди са многократно разисквани и доказвани през годините, така че няма нужда да си поредния нагледен пример за това колко тежки могат да бъдат те. :)

- Кифлоприземител

80.   77, аз дете имам, надявам се да имам и второ в близките години.
Жив и здрав.

81.   Колко ненормалници се събраха в този сайт… мили хора, това, че днес имаш не значи, че и утре ще е така. Когато човек си прави планове Господ се смее. Грозни думи, грозни обвинения, грозни определения как човек трябва и не трябва да живее. И с много пари се живее лошо и с малко пари човек се смее и е щастлив. Ако детето има хубава храна, дрехи, дори и да не са Армани, посещава училище/градина и има адекватна медицинска грижа кои сте вие да казвате кой ще се размножава и кой не?

Ние решихме да имаме дете като въпреки това, че имаме финансова възможност не сме купували и НЯМА да купя най-скъпото за детето! Абсурдно е хора, които не са отгледали едно цвете да говорят за деца и да дават определения кой ще стане комплексар и кой е ощетен от съдбата. Живейте както мислите за добре и оставете другите да гледат децата си.

83.   До номер 81

Въпросът не е да купуваш най-скъпото. Хубавата храна и образованието струват пари, така че без наличие на средства трудно ще се смеете.
Повечето хора споделят мнения, които са въз основа на наблюдения, така че... не са съвсем в грешка.

84.   Не е хубаво детето да е прекалено задоволено защото ще се разглезиэмного. Няма да се научи на труд.
Ако човек може да осигури минималните неща за едно дете значи е готов да има дете.

За мен е престъпление някой да има дете от сурогатна майка и да го отглежда сам. Да го е създал с тази цел. Едно дете има нужда от майка и баща.

86.   Аз не обичам да употребявам грим.
Аз се харесвам и без грим.
Ако някой не ме харесва проблема си е негов.

51-73 от 73