Споделена история от Семейство

Как е възможно?
Здравейте, пише ви момче, което е в 12 клас. Направи ми впечатление, че майка ми знае какво правя на телефона, знае кои сайтове посещавам и също знае какви приложения ползвам, а не съм и давал никога телефона ми. Това как е възможно и не е ли малко прекалено?

Коментари

1.   Ако не влизаш в някои много "интересни" сайтове, сещаш се какви, какъв ти е проблема? Освен това можеш да говориш с нея. Или да занесеш телефона в сервиз да го проверят.

2.   СМени рутера у вас или направо телефона, може би и интернет доставчика в краен случай

3.   Сложила ти е апликация "шпионин" в телефона. Върни фабрични данни и ще изчистим каквото ти е прикачила.

4.   Може да следи от домашния ви рутер, ако ползваш същия интернет да посещаваш тези сайтове. Друг начин е през доставчиак справка, трети през апликация на телефона ти. Има доста начини

5.   Когато някой ползва домашния рутер за търсене на нещо, после който и друг да търси нещо след първи подобни букви се появява най-честото търсене. И ако ти влизаш често в "Сподели" достатъчно е майка ти да напише "С" от нейния компютър и първото което ще й бъде препоръчано е spodeli. net

6.   Аз докато бях ученичка още седях само на компщтър вкъщи и ако влизах някъде, където не искам родителите ми да видят натискам
Ctrl Shift N и влизам в тъмен екран и не остава в историята. Ако трябва си трии историята от телефона.

7.   В грешка си номер 5, това е валидно за компютъра от който е влизано, ако не е използуван режим "инкогнито". Няма как на друг компютър да излиза това, което е търсено от първото устройство!

8.   ООО, не знам. Сигурно те следи. Ако си оставяш телефона на а достъпно място сигурно ти го проверява.
Може и да е от домашния рутер както пишат някои.