Споделена история от Семейство

Към мъжкото съсловие!
Пичове, кои жени бихте предпочели и защо?
1. Мъжкараните, които много често извършат мъжките задължения без да мърморят, но са светли и приветливи към полвинката си.
2. По-нежните и крехки по природа, които имат нужда от покровителството Ви, но също така всеотдайни.
3. Весели и красиви, но малко глуповатички.
4. Сесапилни жени, които е трудно да обуздаеш, поради големият брой на поклоници.
5. Една жена от село, която може почти всичко, но не е от глупавите.
Въпрос с повишена трудност! Каква възраст, жена бихте предпочели?
п. с. Моля нежното съсловие да ме извини!

Коментари

1.   това не е конкурс. субективно е. днес това, което съм харесвал преди не бих го избрал отново.
И все пак ще ти кажа, жена, която не се страхува да бъде слаба и женствена, но и която може и иска да обича. Жените толкова се стараят във фитнеса, ходят по козметици и какво ли още не., четат какво ли не за израстване и слушат кобилкини и какви ли не измишльотини..
Но не разбират, че мъжът, хайде да не обобщавам, АЗ искам просто някоя да ме обича, истински...
но нали знаете, човек иска това, което няма.

2.   5. даже имаме 2 деца :)

М30

3.   Нито 1

4.   Тука има малко мъже, другите са някакви всеядни

5.   Да не е кучка!

6.   1 (не заради друго, а просто не намирам език с останалите), 22-28г
M29

7.   Жена ми е красива, сексапилна, отстоява себе си, умна е и луда.

8.   Супер странни категории.
По скоро бих избрал нежни и женствени, но само това като качество не е достатъчно. Трябва да е хубава и сладка, да се поддържа, да не е тъпа, и с добър характер. Да не е имала повече от 1-2 връзки.
Задължително без: феминистки, ЛБГТ глупости и т. н "модерни движения".
За годините - 2 до 5г по-малка от мен е най-добре.

Такава жена не би ли избрал всеки мъж?

9.   Има жени, съчетаващи две или повече от тези категории, които си описал. Някои особености се припокриват и не може да се даде еднозначен отговор. :) Искрените и уравновесени жени са трудни за намиране, а пък тези, които няма да зарежат мъжа при първата възникнала трудност, са направо капка в океана.

Бих предпочел преди всичко жена, която е земна и благонадеждна, с приятно естествено излъчване, способна да бъде доверен приятел в живота и страстна мръсница в леглото. Да сме отлични любовници е важна наслада и за двамата, но връзката задължително включва и: взаимност, уважение, грижа, вярност, открити и справедливи отношения, себеотдаване и пълно приемане на другия. Ако се усещат сериозни липси на тези душевни качества у жената, просто няма как да се получи, пък ако ще да е най-голямата красавица на Света. Не на последно място, чистоплътна, отговорна и разумна (това не значи да има незнам си какви дипломи на хартия, а да умее да взема добре обмислени решения и да застава зад думата си).
Ако жената е опитна и хитра, ще знае как да подхожда така, че да ни е приятно заедно и да градим бъдещето си с дружни усилия. Думата "хитра" обаче да не се бърка с "подла и лицемерна"! Двете неща са съвсем различни. Много мъже се боят да са редом с хитра жена, но всъщност е предимство да бъде такава.
Глуповата или мъжкарана в никакъв случай. Ако някой ще е мъж във връзката, това е мъжът! Не бих уважавал себе си, ако позволя жената да върши моята работа.

- Кифлоприземител

10.   Избирам 2-ра точка, разбира се.

11.   Зависи кой ден от седмицата е :)

12.   Хайде малко да избутам темата нагоре.
Мъжкараните за приятел. Може би, като съпруги.
Засуканите селски девойчета са за предпочитане, защото все още се намират девствени м/у тях, но дори и да не са, остават си малко по-скромни, но са и по-работливи.

13.   Мъжкарана да е хубава в, никакъв случай глупава. Ако има мойте интереси ще е перфектна. Може и селянка да е.
Общо взето жена която не съществува.

14.   Към №:4 Казахме МЪЖКОТО СЪСЛОВИЕ.

15.   Категориите са малко странни. Но все пак, от така изброените, бих казал със сигурност 2 и може би 3 и 5, ако 5 е симпатична, а 3 не е твърде глупава. Мъжкарани никак не харесвам. За възраст - с няколко години по-млада от мен.

16.   Задължително млада селянка. И не, не е за да ми е слугиня, но да цени труда, семейството, мъжа си. С такова възпитание, да обича природа, децата, живптните.

17.   От автора: Благодаря на всички за отделеното внимание с изключение на №3.
№4 Доста се посмях, в добрия смисъл:)
№9 Както винаги, много изчерпателен отговор.
№13 Отиди на гости при приятели, твои баба и дядо на село. Със сигурност те чака една по-специална жена. Па, изпий и за мен една чаша, хубаво домашно вино. :)
№2 и №7 Пичове, Шестици от тото ;) Все тка да ви върви в живота!
На останалите и на предстоящите тук пожелавам да откриете вашите половинки! Късмет момчета!

18.   Към №16: Попадение в десятката!

19.   Младата със сигурност. Дъртите ялови пръчки на по 35 години, курвели по баровете и духали в тоалетните никой не ги иска.

20.   Към 14: А аз казах, че МЪЖЕ тук почти няма!!!

21.   Хора няма пълно щастие!!! Перфектна в домакинството, перфектна в бизнес, деца, да си завива крушката сама и да боядисва. Да те посрещне с усмивка до ушите на вечерната трапеза и да бъде в леглото страстна мръсница!? Е па да не е робот те това? ! Все нещо ще ѝ липсва, както и ние не сме идеални. В градовете е сносен живота, но в покрайнините и селата вече е комфорт. На село децата растът по-бързо и здравословно.

22.   Категорично 5. Жена, която знае какво е работа, знае как да ти помогне защото повярвайте ми има такива моменти. Жена, която може да нехрани с вкусно приготвена храна, а не някакъв боклук на микровълновата. Уважение към всички дами, но номер 5 ми допада най много.

23.   Кифльо разсъждаваш като мен ( жена съм ) у аз съм на тези принципи и мисля че всичко избтп но го протежаеам и предлагам! Но вече съм заета! Хах ааз съм една от малкото изключения от сегашното младо поколение!
Стана ми интересно и любопитно коя зодия си? :)

24.   Номер 23, може да притежаваш някои качества, но обезателно не си способна на уважение и това веднага си личи по обръщението, което умишлено си употребила като израз на твоята душевност. Жените, които действително притежават всичките изброени в мнение номер 9 качества, включително и способността да са уважителни, не биха паднали толкова ниско като теб.
Хората, които бързат да съдят за някого според зодията, а не според неговите трайни постъпки, не спадат към разумно разсъждаващите. Нагледен пример за това можеш да видиш в темата със заглавие "Точни и ясни критерии за откриване на призванието/професия".
За да отговоря на въпроса ти: подробности в мнение номер 3 от същата тема. Телец с изгряващ знак Телец.

- Кифлоприземител

25.   Никоя, защото жената не е разработена за да има връзка с мъжа, а е разработена просто да намери подходящ осеменител и спонсор за потомството и. Като когато намери такъв се активира програмата за създаване и отглеждане на деца която е с давност до малко след раждането и отрасването им. В началото всичко изглежда сладко и са привързани, но след 3 или повече години нещата престават да бъдат такива каквито са били, децата са отдавна родени и вече поизрастнали и от тази връзка няма смисъл повече и двойката си омръзва понеже химията си е свършила работата с раждането вече, а то друг смисъл от събирането на мъж и жена няма. Влюбването при жената е просто виждане на добра ресурстна база в мъжа в комбинация, че той изглежда надежден от гледна точка да не я замени с друга или да офейка и децата да останат без подкрепата му. Ако мъжа има парите и изглежда надежден за отглеждане на децата на жената която осемени, то ако е такъв не му се налага да избира между определените в темата типове жени, защото на каквато и да попадне тя ще го играе театър така, че той да вижда в нея такава каквато иска да бъде тя. Никоя жена няма да си зареже изобилната ресурна база и осеменителя които вижда в лицео на мъжа имащ ги просто така от невнимание.

26.   Авторе, това дето си го изброил може да се обобщи. Жената трябва да е много красива и да не тежи повече от 49 кг. Да ме слуша, защото ще е аз каквото кажа. Щом и свирна веднага да дотича при мен и да ме пита какво желая. Да ме посреща винаги усмихната и да ми готви вкусна храна. Да знае, че може да я пребия от бой, ако нещо започне да ми възразява, за това никакви възражения от нейна страна. Такива трябва да са днес жените, а не огромни дебелани, че и с големи претенции и изисквания към мъжете. Равни били? !? Равни ама друг път! Ще станат равни с мъжете, когато цъфнат налъмите.

27.   26, 49 кила на колко години и ръст? За анорексия чувал ли си?
Намери ли толкова глупава жена?

28.   Тъй.
1. С мъжкарана не бих бил. Искам жена до себе си.
2. Тва би ме кефило. Обичам човека до себе си да има характер, обаче.
3. Не обичам глупачките.
4. Стига да ми е вярна и да държи на мен, защо не? Жените също обичат да се фукат с мъжете си.
5. Тва ме кефи, не ме интересува дали е от село.
За сега като че ли опция 2 най ми харесва, но бих я научил да има мнение и позиция. Иначе жената до себе си бих искал да е на около 26.

29.   От автора към №26: Много си загазил човече! Вземи си една боксова круша и една кукла, че да няма равен на теб. Много далеч си от темата за семейство. Извини ме, но много нацистко ми с струва изказването ти!

30.   Хаххаха н 26 много бой е ял от жена и още ще яде ми се струва

31.   Не мога да отговоря. защото съм жена.