Споделена история от Семейство

Баба ми почина
Не бяхме близки, дори нямам много спомени с нея и въпреки това ми е много мъчно. Чувствам се виновна за всички моменти когато съм й се ядосвала и карала сега ми се струват маловажни. До сега не съм губила близки хора знам, че това е част от живота. Все си мислех че този ден няма да настъпи толкова скоро... но ето че е факт. Дори преди като ме ядосваше и все си мислех, че не я обичам обаче не е така. За съжаление чак сега осъзнах колко много я обичам и не мога да повярвам, че няма да видя повече....
За последно на погребението ще видя и след това никога повече....
Преди да почине ми поиска лимонада дадох й тя ми се усмихна и ми благодари и точно в тоя момент я погледнах за толкова кратко и толкова съжалявам сега, защото дори не подозирах, че това ще ми е последният спомен и сега като се сетя това най много ме разчувства и дори си го спомням като бегъл спомен което е абсурдно защото се случи вчера...

Исках да споделя, благодаря за отделеното време!

Коментари

1.   Моите съболезнования.
Сега си напомни, че всеки е смъртен и човека с който имаш допирни точки, утре може да не съществува.
Това променя ли отношението ти?

2.   Още си в шок разбирам. Моите съболезнования.
Не се обвинявай. Човек не знае кога вижда близките си за последен път.
Не си виновна за нищо.
Наистина човек не може да знае кога ще му е последният спомен с най-близките му.

3.   Така е, когато си отиде някой близък - тогава осъзнаваш наистина, колко важен е бил за теб!

Бог да я прости!

4.   Бог да я прости! Душата на баба ти е жива. Моли се за нейното спасение. Тези молитви ще и помогнат.