Споделена история от Семейство

Разочарованата
Знаете ли мили хора разочаровах се. Запознах се с много готин човек, който в началото ме обичаше казваше го показваше го, но година и половина след това се оказа че не е онзи готин и романтичен човек който беше в началото. не знам сигурно някой ще каже че наистина тръпката изчезва след толкова време, че може би аз съм била глупава и сам вярвала че това ще продължи малко по дълго.. не знам. Но сега много ми е тежко много ме боли, не съм идеална, но да не ме уважава и да ме убижда, не съм очаквала.

Мислех си че вече няма мъже където да вярват в истинската любов, и да обичат жените, когато се запоснах с моя мъж реших че съм сгрешила, но май не съм наистина всички маже в начлото са добри след това им омръзваш и почват да ти правят гадно. Но най-лошото е че аз сам доста чувствителна и лесно ме раняват УВИ. Простете ако ви отегчавам, но ми е тежко и изках да го кажа на някого.

Коментари

1.   Здравей, не се натъжавай мила, няма смисъл. Продължавай напред, зарежи го, той не те заслужава, ти не заслужаваш такова отношение. Не бил за теб и толкоз. Живота продължава, сигурна съм че ще срещнеш човека, който ще те заслужава и ще те обича истински :):):)

2.   Първо се става гаджета. После се стига до годеж.
Приема се че, двамата могат да се търпят и с лошите
си качества. После се прави сватба. Какво правите вие
бе хора? Като се наебете три пъти и почвате да се
мислите за женени. Направо сте като цигани чалгаджии
у турски сараи. Пък ти номер 1 време е да измислиш
нещо ново в коментарите си.
ГС1

3.   Стига с това продължавай напред и т.н, дайте да и дадем съвет да прескача от хуй на хуй.

Така, не се успокоявай а намери болежката между вас и полека лека .......

4.   ВИЕ ЛУДИ ЛИ СТЕ? Какви са тия глупости? Хиляди хора са разочаровани в живота си. Нормално е като мине време нещата да се променят, но вина за това няма само мъжа или само жената. Страните винаги са 2. ако вече чувстваш че не си щастлива по добре си трагваи. не можеш да променяш хората. само че следващия път си даи повече време преди да вземаш сериозни решения като брак