Споделена история от Семейство

На никой не му пука за мен
Здравейте. Аз често се разболявам. Не съм много възрастен, все още уча. Но когато се разболея ми казват, "иди работи и купувай за лекарства, няма да давам пари за лекарства за теб". Каква е логиката тук. Аз все още уча, нямам дори 20 години все още.

Коментари

1.   И на мен са ми го казвали, за да се пазя повече основно. Тъпо, ама това е...

2.   Това не е толкова лошо. Явно имаш дървеняци в къщи, ама никой не си избира родителите. Иначе нищо че съм над 2 пъти по-голям, тоя извод си го направил от рано, което е добре. Разбира се че на никой не му пука за теб. Свиквай и търси вариант да се изучиш добре, че после да се оправяш сам.

3.   Купи си ехинацея и пий чайове за простуда, дори когато не си болен

4.   Е сега ако си ученик трябва да те издържат. Няма откъде да вземеш пари.
Като се изучиш вече и си стъпиш на краката естествено няма да им искаш.
Че то що за родители са това. Айде за глезориийки да кажат нямам работи си.
Ама за лекарства.

Що за родители са това.

5.   Намери си работа, квартира, гадже, това е решението и да не ти пука и на теб, живей интересен живот, така ще си щастлив.

6.   Ти си пълнолетен от почти 2 години. Трябва вече сам да поемаш отговорност за живота си и да се пазиш. Можеше и да си баща.
Родителите ти вече не са длъжни да те издържат, нито да те гледат като бебе. Не си бебе.

8.   Споко всичко в този живот се връща.

Ще мине време родителите ти няма да са все здрави. И те ще се разболяват от най$малкото тогава и ти ще им кажеш да са се пазили нямаш пари за лекарства.
Да се оправят сами.

Каквото повикало такова се обадило.