Споделена история от Семейство

Много странна случка
Здравейте. Аз съм на почти 20 години. Случи се много странна случка. Баба ми ми каза, че преди десет минути съм посетил един сайт. А аз наистина го посетих. През цялото време телефона ми беше в мен, като преди да ми каже това, си изчистих историята. Как е възможно да е разбрала, че съм посетил този сайт и то точно преди десет минути?

Коментари

1.   Може да ти е инсталирала програма от типа Key logger с която да следи къде сърфираш и какво правиш. Друг вариант е да се е логнала в гугъл профила ти и дори и да си изчистил хронологията на твоя телефон, тя да гледа на нейния къде си влизал и то през гугъл профила ти.

2.   Ами питай баба си как е разбрала?

3.   1) баба ти е умна жена и знае що за мръснишки сайто посещаваш, защото те е била видяла и друг път, но си е затраяла.
2) на баба ти помага някой, който е имал достъп до телефона ти, или тя му го е била предала... Комшийче, племенник, други внуци.

А ти какви сайтове посещаваш е по-интересното, щом е станало интересно и за женицата?

4.   Да ти следи телефона с приложение, докато готви манджата. Ала-бала :)

5.   Общ акаунт зареден и на двете устройства и включена опция sync

6.   Има приложения, които родителите изгеглят в телефона на детето както и в своя с цел да виждат кои сайтове посещава детето и с кого си пише, въобще за какво го използва телефона. Приложението обаче ти няма да го видиш, защото така е настроен и аз имах подобна случка, не можах да изтрия приложението не знаех как, затова направо си взех нов телефон.

7.   Е профилите в Гугъл са ви свързани.

8.   Хахах, ако е бил сайт за възрастни с порно клипчета, просто може би те е видяла какво правиш или е чула част от съдържанието. :)