Споделена история от Семейство

Мъжът ми се сърди, когато закъснявам
Мъжът ми се сърди, когато закъснявам от рестарант по женски как да му обясна че това, което мисли не е вярно.

Пребирам се и той - ти пак си ми кръшкала, твойто място е на улицата. Сега не знам. Аз го изпращам да ходи с приятел да се види ама той нищо не разбира...

Сега другият проблем,
че отвреме на време му изневерявам, когато го няма например в провинцията.

Коментари

1.   Не разбрах изневеряваш му докато е в провинцията или той си го мисли, защото ако е първото, определеоно има за какво да се сърди..

2.   Вижте имам в предвид че му изневерявам когато е в провинцията ама той не знае че го правя в моят личен апартамент а не в неговият... Пари не ме трябват имам искам само любовта която вече се е поизпарила малко търся разнообразие. Ще кажете защо го правя еми всяка жена иска от време на време да е желана... Това се случва шест пет пъти в годината.. Но когато сме в женско обкръжение мен не ме интересува друго демек нощтите когато съм на ресторант в моито обкръжение... Как да му кажа да не се притеснява за тези нощти че няма мъже около мен

3.   Мислиш ли, че се сърди за закъсненията а не за честотата на излизанията? Ако "нощите" са две три годишно няма право да се сърди но ако са повечко е в пълното си право. Ти май не знаеш какво искаш омъжена или неомъжена искаш да бъдеш? Или имаш грешна представа за брака. Омъжила си се но бракът, семейството има и ограничения не става едновременно да си омъжена и да изневеряваш 5-6 пъти годишно да излизаш често вечер до ранните часове а мъжлето да те чака в къщи. Лошо няма веднъж годишно да идеш у мама за седмица, да идеш на рожден ден на приятелка веднъж два пъти годишно без него, да празнуваш 8 март с колежки, да му изневериш един два пъти за целия брак, приемливо е. Но да правиш това което правиш и да искаш той да го приема нормално май е прекалено.
Жените ли се развалиха в Бг, мъжете ли станаха мекушави???

5.   значи основателно се сърди...
не искам човек като теб до мен

6.   Браво на теб. Добре си се наредила. Купони по женскиу изневери за разнообразие. Много малко жени могат да си го позволят това. Кога готвиш, переш, чистиш, кога обръщаш внимание на съпруга си. Къде ги намирате такива мъже. Разбира се, че ще се сърди. Благодари се, че не са заиграли и шамарите. Ако постъпвам така със съпруга си, няма да ме търпи и минута. Друг е въпроса, че и аз не бих го позволила. Намали срещите по женски и започни да излизаш с него по семейно. За изневерите, който го може, го може. Това не е за всеки, важното е да знаеш как и кога. Промени малко нещата, че като нищо ще изпуснеш тази божа кравичка и ще попаднеш на някой ирод, който ще ти виде сметката още на първото приключение.

7.   Боже аз съм мнго готина по принцип нали ви казах той е малко чехльо. Аз излизам с него не е да не излизъм. Ама някои път го мързи и да диша. Спи уморен Секс забрави. Нали Ви казвам ако може на седмицата Веднъж най добре VVVVV
За това от време отскачам при момчето с големият пенис. От всичко личи че не чиста много имам чистачка 300 лв на 3 седмици. Аз от време на време и помагам. Това че има мъже алкохолици педераси и другите са на изчезване е друго...
Той подозира че му изневерявам но не знае че го правя зяащото го правя много рядко.

8.   еми... остави човека, тоест съпруга ти, да си намери по добра от теб... извинявай за мнението ми....

9.   Ужас! Ужас! Ужас!
Какво си ти? Три изречения правилни и подредени не можеш да напишеш. Остави човека и ходи си се разнообразявай с големият пенис.
BV

10.   Еми вчера бях при него и много добре чукаше на долната врата между краката. Чак ме дигна в екстаз и се любехме само двама цяла нощ завиждаите сега че няма кой да чука на вашта долна врата........... обичам ги и двамата ама единият е описан по горе .............„а другият няма да го описван по малък от мен ама има х*й голям и целият го чуствам до сърцето

11.   Пхахаххххуахахахааааааааааах...

Е не, не се бях смяла скоро така... Явно наистина винаги (да ме прощават екипа на сайта за думата, която ще използвам) курволяка върви в комплект, ръка за ръка с неграмотността и ниското наличие, да не кажа изобщо наличието на коефициент на интелигентност.

14.   Силно се съмнявам в думите на автора/авторката да има нещо вярно и не говоря само за начина на изразяване и правописа... но ако е вярно бих казала, че само жена - парцал би постъпвала така с мъжа си, като го смяташ за "чехльо" и като казваш, че любов няма между вас, тогава за какво по дяволите си с него и съсипваш възможността му да си намери свястна жена? Да не се мислиш за някоя кой знае колко специална и той не може да живее без теб? ! Като гледам как се изразяваш "културно" и какви са ти ценностите явно мислиш с "долната врата, тази между краката"... вземи се обогати малко културно, а не само в леглото... дано съпругът ти си намери някоя която го обича и уважава и не търси разнообразие при някой мръхльо!

15.   Ха-ха, изпълни ме тази история.
Нека четат и другите „примерни“ съпруги...
Ей затова мъжете ви си имат любовници и ви зарязват. ТЪрсите си го!
После ревете по форумите