Споделена история от Семейство

Непознат чаровен мъж на зряла възраст като мен ми нарушава спокойствието като ме ухажва онлайн...
Непознат чаровен мъж на зряла възраст като мен ми нарушава спокойствието като ме ухажва онлайн. Мога ли да рискувам да се срещна с него понеже той много го иска или рискувам да попадна на сексуален маниак?

Коментари

1.   Никога не може да се предвиди какво точно ще стане. Кажи малко повече подробности, като ти семейна ли си, той... и въобще от кога е всичко това. Дали сте от един град. Пък тогава ще помислим.

2.   НАЙ ДОБРЕ Е ДА СЕ СРЕЩНЕТЕ НА ОБЩЕСТВЕНО МЯСТО. СЛЕД ПЪРВАТА ВИ СРЕЩА ЩЕ МОЖЕШ ДА СИ НАПРАВИШ ИЗВОД

3.   Вярно е докато човек не опита не може да знае
какво го чака, може пък това да е едно ново щастливо на-
чало, което да преобърне живота и мирогледа ти. Опитай, но бъди внимателна и най-важното нека червената лампа-
внимавай свети непрекъснато!

4.   Пази се

5.   Със мен се случи същото нещо. Вчера докато си разглеждам пощата, виждам, че имам писмо от непознат, който дори ми знае и името. Аз съм омъжена с 2 деца, приемам го като виртуален флирт. Изкушавам се да върна отговор, но знам, че може да стане гаф и затова ще замълча, да видя дали ще пише пак. Пък ще видим.

6.   Срещнете се на обществено, оживено място през деня /в никакъв случай вечер/. Няма лошо, аз така срещнах най-милия мъж на света и сме заедно вече повече от 2 години.

7.   СПОРЕД МЕН ТВЪРДО ,,НЕ,,. МОЖЕ БИ ГО ОТБЛЪСНИ. МОЖЕ ДА ........... НЕ Е ТАКЪВ КАКЪВТО ТИ СЕ ПРЕСТАВЯ. ПОМИСЛИ И ЗА РИСКОВЕТЕ АКО НЕ Е ТАКЪВ, А НЯКАКЪВ БАНДИД, АКО ТОВА Е ТОЧНАТА ДУМА. МОЖЕ ДА МИ СЕ СМЕЕТЕ, НО СИ Е ТОЧНО ТАКА. АЗ АКО БЯХ НА ТВОЕ МЯСТО НЯМАШЕ ДА ПОЖЕЛАЯ ТАЗИ СРЕЩА. ПОМИСЛИ СИ...........................

8.   Мои съвет мии не деи штом е някакъв възрастен човек аз съм психолог и ти казвам да не ходиш чисто приятелски :)

9.   Точно онлайн се запознах с един и после на морето се видяхме офлайн с него и двама негови приятели. Там вечерта и тримата ми го блъскаха офлайн по всичките ми дупки до сутринта. Внимавай какво правиш, защото после може един месец да те боли котето и дупето, като мен.

10.   Абе с тези виртуални приятели си е опасничко да ви кажа, че може и собствения ви съпруг да ви пробва с чуждо име и няма да се усетите докато не отидете на срещата очи в очи. Винаги си имайте 1 на ум.Не се доверявайте напълно на непознати и не си разпращайте собствените си снимки за да не цъфнат после в някой друг сайт с телефонния ви номер отдолу и текст" търся секс без задръжки"...