Споделена история от Семейство

Врачки, гадателки, магия
Хора дайте ми координати на някоя врачка, която да е има наистина дарба!

Коментари

1.   Ами ако мисли6 4е 6те те настрои като психолог кам не6то дето сам се стереми6 но като 4ели не си сигурен или ре6ителен и ти е нужна подкерепа или някои да те настрои -вра4ки ,6арлатанки колкото си иска6.Аз знае6 ли какав проблем съм си имала-като запо4ваме някаква семеина работа понеже аз съм си оптимиска но моя е нере6ителен 4овек за да стане планираната от мен деиност ходим на гледа4ка-тои мн. ваерва на тези не6та.Тук в на6ия град има една не 4е не6то познава но много оптимисти4но настроива хората,и моя мил вярваики и предпериема на4инанието.Та по този на4ин ми помага гледа4ката не 4е преави не6то друго.Може да ви прозву4и 4е аз съм някаква егоистка и маниполирам съпруга си по този на4ин но какво мога да направя като тои е краино нере6ителен мъж .А и в края на краи6тата го правя за полза на семеиството и децата си ,ане за някоя моя пре6тявка.Ако авторат ме е реазберал какво исках да му дам за примере 6те се радвам,но в никои слу4аи да не си мисли 4е освен да влияет на психиката 6те ти помогнат реално или в деиствителност.

2.   Ти си луд/а .. и как изобщо вярваш на такива нещастни хора като "врачките" .. недей се самозабърква с тия шарлатанки!

3.   В Село Русокастро има много добра гледачка.Аз сам от там и ми е помагала много пъти.Наистина има дарба и то много голяма.При нея ходят хора от много далеч,защото наистина помага.Селото се намира на 30км от Бургас.Желая ти успех

4.   Поне напиши за какво ти е

5.   Не мога да разбера какъв проблем може да е толкова нерешим че да се прибегне до врачка. И коя врачка може да ти реши какъвто и да е проблем - всъщност може да реши един проблем - с парите които явно те бият през джоба.
Съвет: НЕ ХОДИ ПРИ ШАРЛАТАНКИ, КОИТО САМО ТИ МЪТЯТ МОЗЪКА И ТИ ВЗИМАТ ПАРИТЕ - ДРУГО НИЩО НЕ ПРАВЯТ

6.   Хора, не си давайте парите за глупости. Повечето врачки са обикновени жени, надарени с артистичност и въображение. Има и наистина добри, но тези, които аз знаех починаха. И мога да кажа веднага как да ги познаеш - НЕ СА МИ ИСКАЛИ ПАРИ, живееха изключително бедно по селцата, не ме задръстваха с хиляда прогнози за бъдещето ми, а ми казваха само това, което е нужно да знам, което ще ми помогне и лекуваха здравето ми чрез енергията си, без да искат пари за това. Съжалявам, че вече ги няма.

7.   за какво ми е, ли? Ами да ми гледа за здраве да ми каже, как съм, ще ми се подобри ли състоянието, в любовта ще потръгнат ли нещата. По какъв път да поема за работа, да търся кариера, да замина ли в чужбина, да предприема ли започване на бизнес тук, какво да очаквам от хората около мен, от кого да се пазя, имам ли магия, ...

8.   Номер 7, ще ти кажа как ще се оправят нещата:
На пук на всичко, вярвай в доброто и ще видиш как малко по малко всичко ще си дойде на мястото.
Не ти трябват гледачки, които да ти изпразват портмонето.
А най-доброто, което можеш да направиш е да отидеш да запалиш една голяма свещ в църквата и да се помолиш на Бог да ти помага!

9.   Не разчитай на гледачки, те са 99 на сто шарлатани. За нещата които пишеш, не може да ти каже друг човек.ти ще си решаваш и преценяваш тези работи. Как очакваш че някой, който не е заинтересован, срещу 20 лева ще ти каже за твоя живот, и твоите работи. Това е т в о я живот, и ти си неговия двигател - ти, а не някой друг. Вземи решение какво искаш, и работи за постигането му.
Не чакай някой шарлатанин да ти каже това, което ти се иска да чуеш.

10.   В МОМЧИЛГРАД има една гледачка много знае до автогарата

11.   В чужбина няма да отидеш а искаш. за бизнес е рано поработи малко за други пък тогава мисли за собствен бизнес. магии нямаш, но бързо урочасваш. промени си начина на мислене за да си добре със здравето и да изживееш любовта когато я срещнеш. има реална възможност да пропуснеш любовта ако продължаваш да мислиш по този начин

12.   Хахахаа. Не мога повече.

Номер 11 кажи ми ще се събера ли с бившата си?? :(((

13.   Не, няма.

14.   А тя обича ли ме още, мисли ли си за мен? :(

15.   Гледаи в бъдещето не миналото.

16.   Аз не вярвах на такива неща, но семейството ни се разпада и последно роднини бяха при нас и питаха дали знайм за гледачки, струва ми се, че те ни напрайха магия, защото всички станахме много нервни, постоянно се караме, работите не вървят, всичко с което се захванем се пропада и толкова непоносимо става, че може да се разделим ;(;(;(

17.   И какво сега, ако врачката ти каже, че трябва да се разведеш с и ти ще тръгнеш да се развеждаш ли? Ами ако ти каже, че ще се оправят нещата, тогава, всичко ще тръгне по мед и масло ли?

Ей..., светът е пълен с наивни хора! Не разбрахте ли, че човек сам кове, сам гради своя живот и своята съдба, и сам решава какво да прави! Като не можеш сам да решаваш, чакай друг да ти решава нещата и проблемите!

18.   до Номер 17
Значи аз съм момиче на 18 и живея с майка и дядо (защото са разведени родителите ми ) и имах предвид, че дядо каза че ще изгони майка ми от вкъщи, ще препише етажа на брат си, а до винаги сме се разбирали, но роднините от завист ли какво, той под действие на някаква ли сила незнам, но и майка е много разтревожена

19.   от 17
Решението на дядо ти, си е негово решение. Негова работа, щом така е решил, негова работа. Вероятно няма да можете да го спрете. Сега остава майка ти и ти да решите, какво ще правите при тази ситуация и какъв път ще поемате. Животът си е изцяло във вашите ръце и вие решавате, какво да правите. Не се надявайте някой друг да взема решение вместо вас! Особено пък разни врачки, гледачки и други шарлатани! Не се занимавайте с глупости! Разчитайте само на себе си и на собствените си сили! Така е най-добре!

21.   от Номер 18
Да, ходжата ни каза, че имаме направена черна магия за дразги, болести, раздяла. Не вярвах на такива неща, до преди няколко години когато намерихме яйца по двора, конци на леглото... ужас и тогава бяха зле нещата и като потърсихме помощ и пречистихме дома си, нещата почнаха да се оправят. От завист тези роднини са готови да направят всичко да сме зле. За жалост от магия са умирали хора.
а и като малка майката на баща ми ме завела при ходжа да ми прави нещо да съм здрава, а майка разбра по-касно, че е било нещо да съм зле и едва не умрях... изведнъж висока температура, която не отпуска, лекари нищо не могат да направят, решили наште да отидат да ми леят куршум и съм се успокоила.... Всички ние не вярваме, че магии съществуват, но когато ни идва на главата, тогава се замисляме за това. ще опровегаете моето мнение, но всеки мисли по-различен начин. Желая ви да сте живи и здрави

22.   18 наясно ли си че правенето на магии както и после развалянето им е понякога по лошо от това да ги имаш. първо ходжата като вярващ мюсюлманин не трябва да се занимава с това. забранено е в Корана. второ магия правена по този начин не се разваля от друг само които я е правил знае как и какво да чете. пъкако вярваш няма да ти върви. ако иамш силна вяра ще се справиш и ще се разминат трудностите

23.   седя и се чудя защо говорите глупости, ние сме енергия всяка клетка е енергия без нея клетката ти няма да съществува от една нищо няма да ти стане обаче ако енергията на клетките ти е насочена по някакъв начин е опасно. Това за сега е извън нашия контрол за огромно съжаление и за радост на някои които го могат. Проблема е че не знаеш на кого да се довериш и къде да отидеш. Отедлно има и друг ако някой намери изход просто замира и спира да говори и ние самите не си помагаме ето това е по големия проблем. Ако някои намери лек си трае и даже започва да те оборва о такова нещо не съществува ама не е така. Отиди на църква това ще ти отговорят ами замисляли ли сте се колко от поповете вярват безрезервно малко са, как да ти помогне когато произнася молитвата а ти не знаеш колко е силна вярата му има и такива много много вярващи ама са рядко и тях трябва да ги търсиш. После идва другото отиди на ходжа там се почва той е друговерец как ще ти помогне само че и там проблема е във вярата и при тях им а силно вярващи и не толкова въпреки че те са доста доста по вярващи от нас. Проблемите обаче си стоят и ти не знаеш какво да направиш ако споделиш ти се смеят тук таме някои да те насочи. Истина е че вярата е най силното ти оръжие но как като не сме научени и незнаем в църквата как да се държим не искам никого да нараня но дори да се прекръстят не знаят. Защо църквата търпи това невежество така е удобно май. Къде да отидеш какво да избереш не се лъжете физически ние сме енергийни същества има положителен полюс има и отрицателен ей тази финна материя да я насочат някой я могат и ти устроиват какво ли не. Тези който не вярват дано дано не им се случи моля се за тяхната вяра да издържат. Незнам какво да добавя мога още доста да пиша за съжаление незнам как човек сам може да си помогне а трябва да има такова нещо това е в нашите ръце наши са енергиините системи как да ги контролираме това е задачата.

25.   Който си търси белята, отива на врачка. Така нещастието ще е винаги с вас. Помислете си добре.

26.   Помогни си сам/а. Всички са шарлатани и до известна степен психолози, които се възползват от хората. За една тооооолкова малка дтржава нормално ли е да има тооооолкова много "феномени"? !

27.   В библията се казва, че е грях да ходим по гледачки. Второзаконие 18 глава. Не ходете по врачки, носи проклятие. Молете се на Бога. Той помата.

29.   и аз тарся от бургас ако има някои или околността

31.   Аз съм на 20 години. От почти 2 години имам приятел, но искам да се разделя с него, защото имам постоянен тормоз, всеки ден крещи удря ме и ме скарва със всички мои познати. Не знам по какъв начин мога да се освободя от него, нямам сили за живот. ПОМОГНЕТЕ МИ!!!

32.   Една молба до полицията

33.   В Камено има 2 и то добри..

36.   Тези, които правят магии и тези които им поръчват магии са обречени. Няма такова нещо, като "бяла магия", защотото магиите работят само и единствено чрез дяволи, които като поправят едно после развалят друго. Не се лъжете!