Споделена история от Семейство

С какво да изненадам мама и сестра ми за рождения ден?
Здравейте, аз съм момче на 19.

Искам да питам какъв подарък е подходящ за 44 годишна жена и 9 годишно момиче?
Това са мама и сестра ми, които са далеч от мен и в момента са в Германия.

Сестра ми сега там учи, но не е свикнала още а в Германия е 4 клас при нас е 3ти.

Рождения ден на майка ми е на 17 02, според мен бих й подарил златен часовник, или нещо от сорта, ама да е златно.
На сестра ми ще измисля какво да подаря, но то ще е изненада. Подаръците им ще са изпратени по пощата.

Сестра ми е родена на 17 декември 2003 година а майка ми на 17 02 1969.

Чакам други предложения за подарък.
Благодаря!

Коментари

1.   Приятелю, по пощата злато не можеш да изпратиш, пък са и доста пари, как ще ги намериш. Сестра на сестра ти може да и вземеш някаква българска книжка- къде живеем, или нещо подобно за дете на 9г. Нещо за нашата история. Надявам се че може да чете и пише на български. Каквото реши, все пак ти ги познаваш доста по- добре. На майка ти със сигурност часовник би я зарадвало, но помисли да бъде нещо което може да го носи винаги със себе си, да е до сърцето и, НО бъди убеден- Всичко ще я зарадва, Всичко, та нали ти си нейното момче. Аз също съм майка и детето ми не живее в България- Всичко ме радва, та вие сте най- ценното нещо в живота ни! Вие сте нашият живот! Успех, дете! Ти си страхотен син, щом от сега мислиш за мама и сестричката си, не е важно да даваш много пари, важното е че е от сърце. ААА Сетих се, направи клипче с ваши снимки с изживени щастливи моменти- пусни им го в деня на празника по скайп. Просто им показвай, че много ги обичаш и ти липсват. Успех!

2.   Аз съм №1
Забравих само да ти пожелая успех и в посленият клас! Да завършиш Отлично! Това е най- големия подарък за мама! Да успееш и мама да се гордее с теб! Ти си най- ценният и подарък, който е получила преди 19години. Успех с матури и да влезеш там където искаш, там където ще се чувстваш щастлив и ще успееш! Да имаш най- голямата шестица в ЖИВОТА!

3.   Аз вече го завърших.
Автора.

4.   И страхотен брат.

5.   Образованието ли? Браво! Страхотен брат и син си?

6.   подари на майка си златни обици и кажено яке. а на сестраси таблет. аз съм също на 9 и имам опит с тези неща.

7.   Според мен добре е на майка ти да подариш обеци, часовник, гривна или както ти самият каза-да е нещо златно, но и сребърно няма да е никак зле! Ти я познаваш по- добре! Аз мога да ти предложа подарък за сестра ти. Според мен е добре да й подариш нещо за момиче, но което да не е съвсем за дете. На тази възраст вече не горе-долу вече не си дете!

8.   Днес вече съм почти на 21 и мама пак скоро ще има рожден ден сестра ми ще стане на 11 мисля да им подаря нещо като за момиче и възрастна жена може би колиета или нещо ама за сестра ми ще помисля

9.   Номер 6 сестра ми си взе таблета ама не на 17 02 а на имения си ден който беше на 10 03 Тодоров ден

10.   опа грешка 17 12