Споделена история от Семейство

Мъжът ми ме бие
Моля ви да ми кажете какво да правя.омъжена съм от 20год. Проблемът ни е в секса. Правим секс, но понякога не ми се иска. Така стана и последният път когато искаше и аз отказах. Тогава той скочи и ме приби от бой, цялата съм в синини. Искам да го оставя но съм финансово зависима. Дайте ми съвет какво да правя.

Коментари

51-59 от 59

54.   Извинете ако повторя някого, но прочетох първите коментари само и съм изумена. ЖЕНАТА Е ДЛЪЖНА ДА ДАВА СЕКС, така ккакто е длъжна да готви? Кой го каза това. Ами щом не и се иска значи той не може да и достави удоволствие. Едно не е добра причина за бой така ли?
Я стига бе, моят мъж може да набие всеки друг мъж но посегне ли ми ме губи за винаги и е напълно ясно с това. За 9 годишния си брак мога да кажа че проблемите са огромни, във всяко семейство има, винаги ги има, а един отказ изобщо не е такъв. Какво става ако жена му му вдигне скандал например? Как е възможно в 21 век да има толкова ограничени жени които да мислят че са длъжни да дават секс при всяко поискване? Аз даже ако не искам да наготвя не го правя и купуваме нещо от магазина. И за това ли ядете бой? Не мога да повярвам, мъжете ви четът това и като видят подобни женски коментари им поникват криле и си позволяват още повече...

55.   КОЙ Е КРИВ И ПРАВ Е ОТДЕЛЕН ВЪПРОС, НО УВАЖАЕМИ ДАМИ И ГОСПОДА, НЕКА НЕ КАЗВАМЕ КОЯ БИЛА ЗАСЛУЖАВАЛА БОЯ, ЗАЩОТО УТРЕ АКО НАТУПАТ МАЙКИТЕ И СЕСТРИТЕ ВИ НЕ ВИ БИЛО МНОГО ПРИЯТНО, НАЛИ?? >? >>>>>>>>>>>>>>

56.   54, защо да не е длъжна? Аз правя почти всеки ден секс с мъжа ми и това не ми е проблем. Защо трябва да е въпрос на дълг или не? Сексът е част от брачния живот. Без него ставаме съквартиранти.
Когато не съм нещо на кеф, си имам други начини да го задоволя. Не искам да му липсва нищо. Ако обичаш или поне те е грижа за човека, с когото си, мисля, че ще те е грижа, той дали е добре или не. А сексуално незадоволеният човек определено не е добре. Съответно и той се грижи за моето щастие и така. Взимане и даване. Но да се заяде сега човек - не давам, щото не съм на кеф, ужас! За останалото съм съгласна - никой няма право да те удря!

57.   Моят мъж може да набие всеки друг мъж

Е много хубаво е научен твоя простак. Че даже си и горда. Хубов теб не те бие, но един истински джентълмен не се бие с никого!

58.   Не е нужно да се обиждаме, да може да набие всеки, и с това се опитвам да ви покажа, че не е марионетка на жена си и някакъв мухлио. Не бие всеки под път и над път, но когато има причина го прАви. А джентълмена според вас какво прави, обиждат го и той си мълчи така ли? Или ако някой м у скочи на бой той ще го гледа? Е вземете си го такъв джентълмен, на мен не ми трябва.
Относно за секса не се чувствам длъжна. Ако искаме ще го направим, ако не не и това не е причина за бой. А ако той те обича и види че не си на кеф, не е ли редно да не ти иска? Не съм съгласна че жените сме длъжни да правим каквото и да е за съпрузите си, живеем в 21 век все пак...

59.   Здравейте, аз съм в подобно положение като авторката. Мъжът ми ми посегна-беше пиян естествено. Причината беше, че аз го ревнувам. Не ме е пребил от бой, но имам леко забележими белези по лицето. Имаме 2 деца, женени сме от 3 години. Обичам го много, но не мога да му простя това, което ми причини. Все пак ще направя последен опит за подобряване на взаимоотношенията ни и запазване на семейството ни. Ще се опитам да поговоря с него-или ще спре да пие или си взимам децата и си тръгвам. Не мога да търпя подобно отношение и мисля, че така трябва да бъде. Следващият път, когато се напие, няма да чакам да се караме и да стигаме до бой, просто ще си събера багажа.

60.   Номер 59, много жалко, че това става в дома където живеят децата ви. Те виждат ли белезите по лицето на мама?? Помисли дали да простиш и да поговориш с мъжа си или да си тръгнеш от него. Защото е възможно да има и следващ път и то с много по-лоши последствия. Междудругото темата е стара - от преди 3 години. По-добре пусни като нова собствената си история - така ще можеш да прочетеш повече коментари за твоя случай. И се надявам да ти помогнат.

61.   Здравей №59 благодаря ти много за отговора. Всъщност децата ни са още много малки и не разбират още, за сега нямаме проблеми и се надявам и за бъдеще да е така. Но посмее ли пак да ме удари, ще си тръгна.

62.   А защо не потърсиш причината поради която пие? Задай си въпрос защо преди да се омъжиш не е пил, а сега пие? дава ли ти поводи да ревнуваш или просто си ревнива? Когато те удари ти с какъв тон се беше отнесла? Помисли по тези въпроси и говори с него спокойно, когато е спокоен и трезвен.

51-59 от 59