Споделена история от Семейство

Съпруга, но от къде?
Може би е твърде обобщаващо, но бих искал да задам въпрос, който е малко относителен. От кой град, област или район считате, че жените са най-подходящи за съпруги? Лично мое мнение, което разбира се не е напълно несубективно е, че жените от Плевен, Севлиево, Търново, Варна, Сливен и някои други места в БГ не стават за съпруги, защото в тези градове преобладават леките жени (това е лично мое мнение). От София съм и считам, че тук има всякакви жени, така, че да попаднеш на свястна, вярна и добра жена е с не повече от 50% шанс. Освен това в София да попаднеш на софиняка също е трудна работа. От скоро излизам с жена от Русе, но се боя, че може да се получи като с други.

Коментари

1.   Да си избираш съпруга заради града ? е най-малкото смешно, да не говорим, че е напълно безполезнено. Идвам от град, в който на пръв поглед жените са много морални, примерни майки и съпруги. При нас помаците преобладават като цяло и човек трябва да се съобразява. Всичко се знае, защото градът е малък. Едно обаче ще ти кажа - пак има шантави жени и мъже, пак има к... ви и курвари.
Гледай по-добре семейството на жената, ценностите ?, начина ? на живот, ОБРАЗОВАНИЕТО, приятелите ?, начин на живот и отношението ? към теб. Във всеки град има всякакви хора. Това, че имаш лош опит с хора от един град не значи, че останалите хиляди са некачествени жени и хора. И аз познавам КОРЕНЯЦИ софиянци, които не струват, сега да отписвам над 1 мил. души ли?
Авторе, много си повърхностен. Съпруга не се търси по град, националност дори, а със сърцето

2.   Боже, по-голяма глупост не бях чела скоро тук! От кога мястото, където живееш определя дали си лека жена или не? Авторе, много си зле и изобщо няма да се учудя, ако ти се лепят такива. Бъди сигурен обаче, че не е, защото са от Варна или Търново. А защо пък не се завъртиш из Родопите и не си хванеш някоя българо-мохамеданка. Ама и те не са сигурни, знаеш ли?

3.   По нелепа история не бях чела. Нема да си намериш никаква, всяка ще ти прецени умствения багаж и ще избяга!

4.   Търкулнало се гърнето, намерило си похлупак....

5.   Всеки човек си е индивидуален и уникален сам по себе си. Трагично е, че вярваш как един град може да ти каже какъв е характера на жената.

ТТ

6.   Леле, абе това да не ти е порода куче? Даже и при тях няма 100% гаранция за характера.

7.   Не търси българка. Това мога да те посъветвам, като препатил човек. Българките са най-долните курвентии на света и не стават за нищо. Ако се ожениш за нашенска мастия като ти изневери ще ти каже - ууу, ми то един път се живее, какво толкова? ! Бягай от българските курви, бягай надалеч. Аз се ориентирах към чужбина и повярвай ми, класи са над нашенските, класи, в мислене, поведение, обличане, стил, просто са от друга Галактика.

8.   Боже, колко прост народ гази тая земя, боже!!!

9.   Що не пробваш направо в Космоса? Тук били леки, там били тежки, другаде били средни. Тва да не ти е стока? ! А и за какво търсите *тежки* жени, като имате афинитет към леки?

10.   Тюркините са най-верни (от личен опит).

11.   по-безумна тема не бях чела скоро (припадащ емотикон) да обобщаваш по такъв тъп начин за цели градове за толкова лични и индивидуални теми, просто нямам думи.
все едно питаш дали Индезит или Аристон е по-добра марка...

12.   Хора моля да ме посъветвате и мен, от коя порода таралеж да си пъхна в гащите?

13.   ... и с разум, най-вече. Защото любовта е сляпа, но после женитбата отваря очите.
За да не стане след това-очи гледали, очи плакали. :)

14.   ха-ха, бъркаш в торбата със змиите и каквото ти се падне - това е! като имаш късмет и избираш не с очите, а с разум и сърце, няма да имаш проблем. има и много свестни жени, има и кучки. а тази жена, за която ще се ожениш, ако узнае, че по форумите си я избирал по града, в който е родена, какво ще каже?
ама като ти гледам начина на мислене, избери си някоя селянка, че да си подхождате!

15.   Съгласен съм с номер 7. Въпреки това на мен ми е ясно, че ще се оженя на нашенска мастия, ама ако много ларж го дава ще я лекувам. Ако не възприема шута и да ходи на майната си.

16.   Който и да си- искрено ме развесели! ха ха ха ха ха. А аз от къде да си търся мъж и какъв да е- очаквам и аз сериозни отговори. Така не съм се смяла то доста време и на коментарите също, но все пак очаквам съвет и аз.