Споделена история от Семейство

Объркана
Здравейте! Пиша тук, защото съм много отчаяна!
Няма с кого да споделя, когато казвам на приятелите ми как се чувствам, те просто отговарят "Да не ти пука" и толкова. Да, но не е толкова просто.
Аз съм на 22 години. От 2 гоини имам приятел.
Всичко между нас е перфектно, много го обичам, а съм сигурна, че и той мен.
Проблема идва от там че, той е имал предишна връзка, след нея при него са останали 2 дечица.
(той е на 25 ) Грижи се за тях с помощта на родителите си. В същото време намира достатъчно време и за мен. Изобщо всичко е идеално.
Та проблема е там, че споделих с родителите си за децата. Представете си каква е реакцията им! Не казвам, че не е нормално, но те дори не се опитват да разбрат мен. В началото се карахме много, след това просто спря да се говори за това вкъщи. Сега, понеже аз живея сама в друг град отнощенията ни продължават да са добри, но без да се говори за НЕГО. В същото време аз и моят човек едва ли не живеем заедно, постоянно сме заедно иии сме много щастливи. Той знае какво мислят родителите ми иии не иска да е така, но..
Преди време споделих с друг мой роднина, като предполагах, че ще ме разбере и подкрепи. ДА ама НЕ. Стана още по лошо. Той е на същото мнение като родителите ми. Иска да го зарежа, следи Скайпа, фейса ми и вс... Не знам какво да направя! А, това е най- добрият човек, който познавам, много го обичам и не искам да съм без него.
;(;(;(

Коментари

1.   Смени си паролите. С родителите ти се дръж нормално, след време ще свикнат с мисълта. Моите се запознаха със съпруга ми чак година след сватбата, без той да е с деца, развеждан, много по-голям от мен и т. н.
Животът си е твой, правилните и погрешните решения също!