Споделена история от Семейство

Сестрата на баба ми прави магии
Здравейте, мисля че сестрата на баба ми ми е направила магия. Баба ми почина и нейната сестра я гледаше като беше болна. Обаче се скара с баща ми, защото искаше повече пари за да я гледа. Когато баба ми си отиде след няколко месеца тази жена ни звънна по телефона и каза, че баща ми й дължи пари че е гледала майка му и кълнеше. Също така имам чувство, че нейните лоши очи ме уручасаха и се разболях зле от синузит и имам проблеми със щитовидната най-вероятно или стрес. Тя е от един град за адно близо до Пловдив (П. ), където хората са известни със сприхавия си нрав, клетвите и магиите и се чудя да ида ли на врачка, за да ме пречисти.

Коментари

1.   Колкото баба ти ти е направила магия, толкова и врачката ще те пречисти.

2.   отиди на психиатър.

3.   Ами тази жена има махало, баба ми също имаше махало.

4.   Сипи й захар и калиев перманганат в тигана!

Или... продупчи черупката на 2-3 яйца с игла, изпий яйцата и напълни черупките им с вода, после ги сложи в хладилника и помоли баба ти да ти опържи яйца в сгорещено олио... :)

5.   Първо! Не трябва да вярваш на магии това са глупости.
Второ! Баща ти наистина дължи сума за гледане на възрастната му майка.
Трето! Баба ти не е починала от магия, а от болест или старост.
Четвърто! Защо сестра на баба ти да прави на теб магия, като има разправия с баща ти?
И пето! От "лоши очи" синузит не се хваща. В повечето случай синузита се дължи на ходене през зимата без шапка, на возене в автомобил при отворен прозорец, тоест с години недоизлекувана "лека" настинка. Проблемите с щитовидната жлеза се случват доста често в последните 30 години откакто се случи аварията в Чернобил, а сестрата на баба ти не е предизвикала катастрофата в Чернобил надявам се.

6.   Евала номер 4!

7.   Трябва ти искрена вяра, любов и познаване на Исус Христос, ако искаш магиите да нямат сила над теб.
Ако отидеш на врачка не само че няма да помогне, но ще стане по-зле, понеже врачуването и магиите имат един и същ източник.
Намери някой чистосърдечен християнин - напр. свещеник или пастор и се посъветвай с него.

8.   Според мен има магии. Веднъж на село еди човек беше дошъл аз да съм била на 5–6 години и преди да си тръгне така ме погледна че имах чувството че ми изсмука силите баба ми пребая като във една чаша сипа вода и нещо шепнеше. Взе 3 клечки кибрит и ги изгаси във водата изми ми лицето каза да пийна и след някакви секунди ми мина. Не съм си въобразила защото тогава не знаех какво прави. И до ден днешен вече съм на 14 като дойде този човек все това става някак просто ми изсмуква силите.