Споделена история от Спорт и красота

Косми
Здравейте, като за начало да се представя. Живея в софия и съм на 17 години, реших да пиша и тук тъй като все още не съм готова наистина да представя моят проблем пред родителите ми и т. н. Значи от известно време (2-3 години) съм забелязала, че имам окосмяване на места, за които не съм предполага, че може да съществува подобно нещо.. като се започне от гърба, корема, между гърдите, около гърдите та чак до пръстите( там са много светли, но на светлина се вижда, което е кофти ) чела съм много форуми и разбрах че може би е хормонален дисбаланс, след като и цикълът ми никога не е редовен ( случвало се е да го няма с месеци) вече наистина си мисля, че е това... Скоро мисля да посетя специализирано лице, но друг е проблемът.. четох че ако е на хормонална основа, ще ми предпишат някакви хапчета да си регулирам хормоните, но тези косми няма да изчезнат туко така! Като бях по- малка и ги видях (тези между гърдите) направих адската грешка да ги обръсна! И сега са много повече, тъмни... с епилатор няма как да стане защото това място е доста нежно и доста ще боли.. та някаква идея като за начало как да почна да ги махам и има ли шанс някой ден да нямам тези проклети косми? Или ще си ходя като маймуна... постоянно мисля за това, не мога да се концентрирам.. направо ще полудея! Мерси предварителнО:)

Коментари

1.   много кофти работа :(
ами мога да ти дам съвет за премахването им от деликатните зони
1. едно по едно косъмче с пинсета
2. преди епилаторите жените си купуваха некви лепенки и ги мажеха с некви работи след което си ги залепяха и дърпаха наистина е болезнено но като дръпнеш рязко ще ги махнеш няма ад боли толкова колкото с епилатора. май тоя метод беше гола маска. Пожелавам ти успех и дано да успееш да се излекуваш :)