Споделена история от Семейство

Доведения ми баща ме изнасили
Преди няколко дни майка ми беше на кръщене, а с доведения ми баща решихме да гледахме филм и изведнъж той започна да ме прегръща, отдръпнах се... започна да ме целува, отдръпнах се той се ядоса и ме хвана за ръцете и тъй като е много по-тежък и силен от мен не можах да се измъкна и той ме насили. Заплаши ме, че ако кажа на майка ми щяло да ми се случи нещо много лошо, а той е способен на всичко защото познава много хора защото е бил 2 години в затвора "несправедливо". Когато майка ми се прибра попита от къде са ми синините и реших да рискувам и да й кажа, но той ме избута и каза, че съм се спънала и съм паднала по стълбите и тя му повярва, а той отново ме заплаши. Какво да правя? Не мога повече да понасям този изрод.

Коментари

1.   Не си пишеш годините, но ако си под 18 г. се обърни към закрила на детето, към полицията също можеш да се обърнеш. Законът е на твоя страна. Можеш да го осъдиш за педофилия, ако си под 14 г. (надявам се да не си). Ако си над 14 г. ще го осъдиш за изнасилване като не трябва да доказваш, че е имало насилие, а само половия акт!
Рано или късно пак ще ти посегне - отиваш със следите от сперма и косми (без да си се къпала!!! ) на съдебен лекар (в полицията) и готово - ще те лежи 5 г.

Ако си жена над 18 г. ти препоръчвам да се изнесеш. Намери си работа дори да не си завършила средното си образование и завърши задочно/вечерно. Живей на квартира.
Ако си над 18 г. не те съветвам да се обръщаш към полицията, освен ако нямаш свидетели/много конкретни следи, защото тогава трябва да доказваш две неща - не само половия акт, но и самото насилие. Той в съда ще те унижи, ще твърди, че си го съблазнила и е невинен до доказване на противното. Не разчитай, че майка ти ще застане на твоя страна. Щом тази жена е с такъв индивид, тя не е достоен родител. Възможно е да е психически, финансово зависима и да заеме неговата страна дори да ти вярва.

Аз какво бих напраивла - точно горното. Ако бях под 18 г. щях да го гоня до дупка и да го осъдя, а ако съм над 18 г. нямаше да търпя, ще си прибера багажа и ще си търся късмета другъде.

До кога ще търпиш този човек зависи само от теб.

2.   Все пак й кажи...

3.   Ето най умното решение. Постави скрита камера, телефон или нещо да снима, предизвикай го да те изнасили пак, като този път го раздавай артиска, крещи, реви, викай, моли се. Той ест няма да спре, ще те оправи и после е в ръцете ти. Жертвай се още веднъж, той така или иначе пак ще те опъне, винаги когато сте сами, сега вече ще те ползва за секс играчка, така че, запиши го и после вече може да го изнудваш както искаш. Може да предадеш записа на полицията, жалби, прокуратура, адвоката ти може да го навре на кучето отзад. Може да си го държиш и да го изнудваш, всичко което решиш, но трябва да имаш неоспоримо доказателство, изнасилването е много трудно за доказване, дори да кажеш просто така, той винаги може да каже, че е било доброволно, че си една малка курва и че му въртиш свирки, винаги когато майка ти я няма. Бъди сигурна, че няма да спре. Със престъпен манталитет може да се оправиш само по престъпен начин.

4.   Момиче, веднага трябва да кажеш на някой, защото този изрод може да го направи пак! Сподели на близък или роднина. Колкото по рано кажеш, толкова по добре за теб!

5.   Авторката: На 16 съм. След 2 седмици майка ми отива в командировка и пак ще сме сами. Има един вариант, но не знам дали ще се получи. Ако споделя на братовчед ми и той дойде в нас и се скрие и ако изрода реши пак да направи нещо той примерно да извика полиция и да е свидетел. Не знам какво да правя. Преди малко му се добрах до лаптопа и там има много мои снимки, които са правени дори без аз да знам и това, което ме плаши е, че са не само от вкъщи, а и когато съм била на вън с приятели или до магазина. Извратено е. Дали това с братовчед ми е добра идея?

6.   Щом майка ти се интересува от синините, значи има нещо на ум. Не знаеш точно какво, но явно е загрижена за теб.
Така, че й кажи как точно е станало. Този човек не трябва да разбере, че сте обсъдили случката. После решавайте как ще се процедира. Бъдете много внимателни, този човек е опасен и може и на двете ви да навреди.
Все пак си познаваш майката и можеш да избереш най-точното време за това.
Ако не стане с майка ти, обсъди го с някой близък роднина.
Не си съобщила възрастта си и е трудно да ти даваме съвети.

7.   Да, добра идея е, но най-добре е и двамата да потърсите съдействие от полицията. В Смолян така беше осъден един баща (истински).
Полицаите ще ви кажат как да процедирате, ще те защитят и пред майка ти, ако изкука тази. Пак ти казвам - нужно е да докажеш самия акт. Ако използва кондом, добери се до него или искай без кондом и пий Ескапеле. Без кондом ще имаш 100% доказателство за полов акт, което е достатачно при твоята възраст да го осъдиш за изнасилване (5 годинки). Ако го прави с кондом, добери се до него или ако не можеш -не се отчаивай, 100% е оставил някакви интимни косми и друго ДНК по теб, но след акта веднага се обади на полицията - ще имат и в дома веществени доказателства. Тук братовчед ти не е толкова важен, защото в негово присъствие изрода няма да посегне, но ти самата трябва да набереш 112 след изнасилването и да не се къпеш или променяш каквото и да е било докато не дойдат ченгетата. Другото е тяхна работа.

8.   Отиди веднага до полицията и разкажи какво се е случило.
Там ще те прегледа лекар и ще установи това.... После ще ти кажат какво следва.

Не се мий докато не те види лекар, за да установи деянието.

Не оставяй сама с доведения 'баща'.

9.   Сипи му антифриз в бирата и го почерпи - гаранция че няма да те пипне повече.

10.   Брей, колко много хора се вързаха....

11.   Това ми звучи странно, да искаш отново да извършите акт със съпруга на майка ти само и само, за да има как да го обвиниш. Не ти ли е неприятно? Това със скрития братовчед може да стане по филмите. Кажи на майка си, тя ще те разбере. Или иди в полицията сама.

12.   Авторката: Много ви благодаря ще се обърна към полицията за помощ.

13.   Абе мен малко на измислено ми мирише или най-малкото не е направено с нежелание.

14.   Какви са тея майки, думи нямам!

17.   Кажи на майка си, а ако не ти повярва се обърни към полицията или закрила на детето.

18.   Снимките са страхотна находка свали ги на флашка и можеш да ги използваш срещу него в съда и пред майка ти.

20.   Това е много близко по сюжет до американските бозички и качамаци.. Звучиш прекалено спокойно за насилена девойка. Според мен ти е харесало.