Споделена история от Семейство

Котката от улицата
Здравейте. Днес като се прибирахме от пазар със семейството ми видяхме едно котенце точно до колата. Когато тъкмо слизах, то веднага се покачи по краката ми и започна да мърка. Забелязах, че е с каишка и козината му беше уникално мека <3 Очевидно беше домашно и някой идиот го е пуснал на улицата или е избягал. Първата ми мисъл беше "това коте трябва да е с мен".. Казах на татко за идеята ми, но той разбира се ми отказа. Знаете, трябва да си отговорен т. н. А и живеем в апартамент, но за мен няма особена разлика, все пак си е котка. Не е важно дали ще живее в къща или апартамент. Та, когато затворих вратата на входа, котенцето ме гледаше през прозореца. Стана ми адски тъжното... Кажете ми как да накарам баща ми да допусне това коте в апартамента. Не беше улично или смесено, но има ли значение? Възмодно ли е собственикът му да го потърси? Котенцето беше пред блока в този студ, не знам как ще оцелее.

Коментари

1.   имам една приятелка която държи котка в апартамента си. Не те съветвам да взимаш, защото когато порасне....

2.   храни го навън и ще живее покрай апартамента ви така ще си имаш котенце покрай забраната на баща ти

3.   И да е улично какво? Моето коте е взето от двор, така че може да се каже, че е улично. Ще го ваксинираш. Котка се гледа лесно

4.   Какви са тия глупаци, които са писали, че не може да се гледа котка в апартамент? ! Аз имам от няколко години котка, взета от улицата, живее в апартамента и няма никакви проблеми. Бързо се научи къде да ходи до тоалетна, къде да яде, къде да си спи. Според мен... вземай котето вкъщи, гледай да не прави бели и да го възпиташ... и сигурно баща ти ще го обикне скоро. Така беше с моят баща, той не искаше котка, но сега и той много обича домашният ни любимец. Ако можеш, не оставяй животинчето навън. Късмет!

5.   До номер 1! Какво като порасне? Това не е тигър. Има много пораснали котки които живеят в апартамент!