Споделена история от Семейство

Майка ми ме тормози и иска да ме раздели с приятеля ми
Здравейте, аз съм момиче на 17 години. За да разберете, защо го пиша ще ви опиша някои от случаите!
От 6 годишна след като са разведи с баща ми си спомням как се пропи и ходеше постоянно по заведенията, а мен ме оставяше сама. Мина година от тяхната раздяла и почна в вкъщи да се връща пияна и с различни мъже през два дена.
Но най-гадното ми е било, че правеше с**с пред мен а тогава бяхме в една стая, защото другите стаи бяха в ремонт.
Повече от 10 пъти полицаи са идвали вкъщи заради сигнали от съседи, че в нас постоянно имало скандали и побой.
Но ето и най-ужасяващото беше се запознала в заведение с някакъв турчин който бил излязъл от затвора отпреди 2 дена за грабеж. Аиде и него домъкна в нас и 2 години стоя и го изгони. Запозна се 2007г с един 20 години по голям от нея. И с него заживя и откакто е с него тя ме забрави напълно. Двамата почнаха всяка вечер да пият да крещят и да пцуват и това мен емоционално и психически ме срина и до ден днешен изобщо нямам спокойствие. В средата на 2011г се запознах в селото ми с 17 годишно момче и му разказах историята и че не искам да живея с нея. Избягах с него, за да бъда далече от нея. Желаех да създам семейство да се чуствам щастлива и обичана. Но обаче нещата се вложиха тя почна да ме издирва и стигна до селото където се намирах и с полицай ме взе и ме върна обратно при себе си. На същия ден се стъмни и двамата с нейния приятел започнаха да ме пцуват, че съм боклук нищо не ставало от мене и приятеля й даже тръгна да посяга към мен, но тя го спря. На другия ден отидох на училище и казах на психолога, че искам да отида в дом, че не мога да живея под такъв емоционален и психически тормоз. Тя се обади в Закрила на детето и от май до юли аз бях в дом. Обаче майка ми ме взе от дома и аз пак си продължих връзката с момчето. Ноември 2011 майка ми ме пусна да заживея при него, а тогава бях само на 15. Януари месец 2012 забременях. До март месец същата година бях с момчето, но тя застана между нас. Затова че той нищо не може да ми даде че е боклук нямал много пари. И заради нейните приказки се разделих с него, а той от страх не можа и детето да припознае и да види. Сега след като съм на 17 и имам дете на 1 година и нов приятел тя се опитва и с него да ме раздели. Някой може ли да ми помогне как мога да се отърва опитва се да ми вземе и детето. А аз в момента не работя приятеля ми ме издържа докато стана на 18.
не иска да ми даде майка документите за завършване на 8 клас. Моля за помощ!!

Коментари

1.   Ааа, тая ситуация много заплетена и сложна. То цял сериал.

2.   отиди в училището, в коего си завършила 8 клас, там ще ти издадт документите на ново