Споделена история от Семейство

Започнах да си губя доверието в него
Здравейте. Моля моята история да бъде публикувана, защото имам спешна нужда от съвет.
Жена на 32 години съм и вече съм щастливо омъжена от седем години.
Не искам да се хваля, нито да преувеличавам, но съпругът ми е много атрактивен, наистина много красив мъж с холивудски чар, което винаги е привличало жените. За себе си ще кажа, че не съм най - голямата красавица, но ние не се влюбихме заради външния вид, а заради куп други положителни качества.
Въпросът е, че преди да ме срещне, обикновено е излизал с жени, нетърсещи сериозна връзка, следователно и той не е търсел сериозна връзка. Определено той знае как да флиртува.
Та до скоро всичко вървеше нормално, но от известно време той започна да ми прави много неприятни номера, които биха вбесили всяка жена. А най - лошото е, че брат ми, който от начало не понасяше съпруга ми, сега е много близък с него и явно постоянно крият нещо от мен.
Преди един месец, аз бях на кафе с приятелка и когато се върнах съпругът ми беше изчезнал. Буквално не се прибра цяла вечер, а чак на другия ден - следобед. Беше в супер - кофти настроение, просна се на масата и ми каза "Толкова съм ядосан, че на някой ще откърша главата" и си взе бира най - нагло. Аз го питах къде е бил няколко пъти, а той си замълча. После отиде на дивана в хола и цяла нощ лежа пред телевизора. На другия ден го питах това поведение има ли си причина, а той ми каза, че просто много го боли корема и ми върти сините си очички. ( Тези номера аз ги ползвах, когато не исках да ходя на училище като малка и не съм такава глупачка, че да му се вържа. )
После нещата се оправиха и след около една седмица пак имаше дразнеща случка. На вечеря беше в много весело настроение, разказваше вицове и много хубаво си прекарахме. Изведнъж просто му се развали настроението, намуси се и излезна на терасата да гледа Пловдив през нощта. Аз си легнах и сигурно чак към 1:00 и той си легна.
Опитвах се да говоря с него, но той винаги казва, че няма никакъв проблем, камоли изневяра, но аз винаги се притеснявам. Губим доверие един в друг. Попитах и брат си, а той ми отговори, че това е просто временен етап, когато човек има нужда от малка почивка от всичко. Вече не знам какво да правя. Имаме и дете на две годинки и се чудя за детето ли да се притеснявам, за мъжа ли да се притеснявам... Моля ви, дайте ми съвет!

Коментари

1.   Не знам какво да кажа, но ако наистина мислиш, че те изневерява, проверявай му телефона скришом и т.н. , но наистина се надявам да не е направил тази грешка.

2.   Прибирa се нa другият ден, изигрaвa го " кофти нaстроение", не питaй, че съм зъл...
Не ти дaвa никaкво обяснение, .. явно още не се е нaучил дa лъже" професионaлно".
Тaкa че, притисни го, докaто измъкнеш нещо, кaквото и дa е, все ще ти подскaже нещо.
Знaеш ли, преди год. имaх подобнa ситуaция, опитвaх рaзговор - не стaнa, че и нa скaндaл ми го обърнa, видиш ли стaвaлa съм досaднaс въпросите си.
И aз нaкрaя, aми ок.
Изчезнaх зa 2 дни, сaмо му се обaдих първaтa вечер дa кaжa, че нямa. дa се прибирaм, дa не се тревожи и зaтворих, без дa му дaм възможност дa питa.
Кaто се прибрaх, моичкият с тъмни сенки под очизе- бесен!
Кaзвaм му, слушaй, не стaвaй досaден, кaквото зa тебе, същото и зa мене.
Трябвaло дa се изясним!
Aaaa не, тaкa си е добре, зaчезвaш нaнякъде ти, после е мой ред!
Оттогaвa(8 год) кaто по чaсовник си е у домa, aко ще зaкъснее по някaквa причинa, звъни, обяснявa, без дa го питaм, къде, с кого и кaкво ще прaви. aко е в зaвдение зaдължително ме кaни.

3.   не мисля че е изневяра по скоро дано да греша но маи здравословен проблем

4.   Мисля че може да е забъркан в нещо.Да прави бизнес дела.Може да не е изневяра,някой го е задържал през онази нощ и явно е обсебен и през деня от случващото се.Ако е бизнес,скоро може да ти каже.А може и да се е сбил с някого,знам ли.На тоя етап за какво се притесняваш.Ако и брат ти е намесен,най-вероятно не е друга жена в дъното на нещата.

5.   Може мъжа ти и брат ти да са намерили някоя обща любовница и да я въртят заедно. Потърси частен детектив да го проследи какво прави. Едва ли ще ти струва много пари. Но пробвай да е от друг град, например от София ако вие сте от Пловдив, защото не знае кой с кого се познава. Аз не виждам друг начин, явно той е много обигран и няма да се издаде сам.

6.   кво ще се притесняваш за мъжа не е малък... преди държал ли се е така?
Не се притеснявай, гледай си кефа и тва е..

7.   Нищо не разбрах.

8.   Явно ти изневерява с брат ти... хаха. Това е майтап. Според мен не е жена, ако беше жена, щеше предварително да измисли лъжа и да е подготвен. Щеше да си измисли нещо, че е на командировка или че се е наложило спешно да отиде в друг град примерно. И определено щеше да го изиграе малко по-добре, колкото и лош актьор да е. Едва ли щеше да е чак толкова явно сдухан. Пък така е прекалено очевидно, че ще си помислиш, че е жена. Според мен се е забъркал с някаква далавера, дължи пари, играе комар или нещо такова.

9.   От 8 явно е станало нещо непредвидено, за да не се прибере и да не е подготвен с лъжа. Може да е станал инцидент и да не иска да те тревожи. Да не са очистили някого и да са закопавали трупа?

10.   "Преди един месец, аз бях на кафе с приятелка и когато се върнах съпругът ми беше изчезнал. " Човека те е чакал до полунощ, за да те води на ресторант, а ти хойкаш, той ли е виновен? Кара по логиката на №2!

11.   Какво значение има изневерява ли ти или не?
Той те прави на глупачка във всеки случай, такова поведение у женен мъж и баща е недопустимо.
Ти сигурно си грозничка и те е страх, че няма да си намериш нещо по-добро, съответно го глезиш, и правиш всичко възможно да не го отблъснеш...
Но с такова поведение не си помагаш на връзката.
Не ти изневерява, но в момента се оформя някакъв бъдещ проблем - хазарт, алкохол, наркотици, замесване с лоши хора... И ако не го сложиш на място сега после много ще съжаляваш.
Следващият път като се случи такова нещо - да не се прибира и да не дава обяснение, не си играй въобще да му копираш поведението, а му кажи възможно най-сериозно "Аз знам в какво си се забъркал и виждам, че не си се наживял, няма да те пусна обратно вкъщи при детето - с това поведение си търси ергенска квартира, там никой няма да ти държи сметка... "
Ако не му покажеш, че няма да търпиш някой да се подиграва с теб ще ти се качи на главата, а от там ще завлече и теб, и детето в ада...

12.   Да, по признаците съдя, че много вероятно е да са наркотици. Задружие с брат ти, обща тайна, лошо настроение на другия ден и рязка промяна в настроението много вероятно е да се забавляват с наркотици.

13.   Здравейте, прочетох историята Ви.
Моето мнение е, че мъжът ви е имал разнообразен живот и сега му е трудно да приеме ежедневието. Обновете си връзката направете му изненада извън домашната атмосфера. Покажете си, че въпреки несгодите сте готови да правите забавни неща. На брат си му напомнете, че сте му сестра и вие знаете повече неща за него отколкото съпругът Ви.
Проблемите се разрешават бързо докато са малки.