Споделена история от Семейство

Подарък за рождения ден на майка ми :)
Здравейте! :) Аз съм момиче, на 13 години. Скоро - в края на февруари, майка ми ще има рожден ден. И аз се питам какво да й подаря - мисля бяла роза (или хризантема), брошка и книга. Но още не зная какво.. говорех с баща ми, той смята да й подари огърлица(колие) и пръстен, а аз и по-малкият ми брат ще съберем пари, за да я изненадаме и ние. Какво мислите да и подаря? Ето и малко информация за майка ми: Тя е на 36, завършила е две магистратури: по биотехнологии и по фармацевтика. Обича да чете книги, да се гримира (през деня леко, но обича да изпробва гримове, лакове и т. н. ), когато има свободно време се люлее на високи люлки :) и играе тенис. Та, това. Каква предлагате, приятели? За книги - тя обича исторически (Клавдий и подобони), романтика ("Брулени хълмове", "На изток от рая", "Чародейките"... ), криминални (Агата Кристи, Артър Конан Дойл... ) и най-различни. За това не зная коя книга да избера. Набеляза съм някои:
1. "Лятото на Лилязее" - Инга Линдстрьом (романтика), 7 лв.
2. "Викърби завинаги" - Инга Линдстрьом
3. "Конете от Катаринаберг" - Инга Линдстрьом
4. "Градът на тайните" - Саша Гулд (мисля да взема тази, мисля че много ще й хареса)
5. "Ледено сияние" – Саша Гулд
6. "Моретата на страха" - Антонио Гомес Руфо
7. Жената на авиатора - Мелани Бенджамин

Вие какво ще кажете по въпроса? Много ще се радвам да прочета мнението Ви! :)

Благодаря предварително! ::*)

Коментари

1.   Не знам какво ще решиш да подариш, но искам да те поздравя за прекрасното семейство, което имаш и за грамотността, с която е написано писмото ти. И предложенията ти са страхотни! Сигурна съм, че ще я зарадваш. Имаш най-ценните неща на света! Цени ги и ги пази много!

2.   Книга, една ваша семейна снимка и букет ще е идеалният подарък, повярвай! :)

4.   Не е по темата, но изглеждаш много мило момиче.
^^

5.   Аз на майка ми винаги и купувам маркови парфюми, гримове и шампоани.

6.   На 17 съм и никога не съм купувала подарък на майка ми...

7.   Здравей. Защо не нарисувате нещо, нещо направено от вас, не купено? Няма значение дали рисувате хубаво или не с брат си, майка ви ще се зарадва много, защото самият факт, че сте си отделили времето да рисувате е сладко. :) Или пък снимка, фотоалбум, цвете... стихотворение ако искаш, има хиляди неща. Успех и да е живо и здраво цялото ти семейство! :)

8.   Може красива рамка с място за 4 снимки, на което сте всеки един от вашето семейство или всички заедно. После ще може да си я окачи на стената.
Избора на баща ти е чудесен също. :)

9.   От Авторката: Много Ви благодаря за коментарите! :) Реших да и взема книгата "Градът на тайните" и чаша с поздрав. Относно коментар №1 - Много съм радостна, че съм Ви създала такова впечатление! :))
До №2: О, ние имаме много снимки, там са запечатани многобройните спомени.
До №4 - :)) Тенкс.
До №5 - Благодаря за коментара! Но майка ми си има достатъчно гримове, шампоани, лакове на различни марки.
До №6 - Е, твое решение.
До №7 - Благодаря за идеята. Но ние постоянно и подаряваме рисунки. А за стихотворение - вече съм и посветила две, ще се опитам да измисля още едно. *
До №8 - Прекрасно! :*

Отново Ви благодаря!

10.   "Жената на авиатора" - Много е интересна! Супер е за подарък!

11.   До №10 - Искрено благодаря за препоръката! :)