Споделена история от Семейство

Такъв срам ме хвана...
Днес към 4 часа, пускам си яката музичка и влизам да се изкъпя и избръсна. Докато си върша работата сестра ми се е прибрала, а аз изобщо не съм чул. По едно време се чука на вратата на банята, аз такъв се стряскам, отварям леко подавам си главата и гледам сестра ми, да ми кажела че тя се е прибрала, да не се стресна нещо, еми да мерси хах.

Както и да е изкъпах се, избръснах се и почвам да си подсушавам косата с хавлията, пак отварям вратата поглеждам надясно и не виждам никой в коридора и тръгвам да си излизам от банята такъв гол само хавлията на кръста ама още не се бях запасъл и гледам някаква приятелка на сестра ми стои отляво и ме гледа!
Леле така се стреснах, отскочих назаде и паднах..

И такъв срам ме хвана, че нямаше накъде повече.Та сестра ми е 8 клас, предполагам и това момиче е толкова, боже аз си умрях от срам.

По принцип не съм стеснителен, нямам проблеми да заговоря дори най-голямата красавица в бара, ама ей тука в тази ситуация не намерих сила да се извиня на момичето.Може би защото е приятелка на сестра ми или не не знам ама това обезателно не очаквах да ми се случи някога.

Коментари

1.   E видяла те е по патка голяма работа :Д:Д

2.   Хахаха би било добре да се извиниш на момичето,ако още не си!
Аз днес попаднах на кажи-речи подобна картинка .. и толкова ме събра срам,че се засмях даже :D

3.   Пич не се срамувай.... Просто се извини. Сто процента на нея и е станало по - неудобно.

4.   Да бе, аз се извиних де ама некво конфузно :С

5.   Е, похвали се, да ти е честито!

6.   Пич не се кахъри,сестрати е виновна щом не те е предупредила,че е с приятелка :D

7.   Сега като ще завалят предложения от жениииииииии....