Споделена история от Семейство

Мъжът ми е най- голямата лъжа в живота ми!
Здравейте! Искам да споделя със вас моята история, която е доста странна и явно не мога да реша какво да правя! Затова ви моля за съвет! Имах връзка с човек четири месеца след което той ми предложи брак и така след общо година сключихме брак! До тук добре, но заживяхме заедно и във един момент стояхме все гладни без пари! Така всеки месец, защото мъжът ми си взи заплатата и до два дни парите ги няма, но и няма нищо на лице! Започнаха и лъжите че дава пари на родителите си че уж след работа ходи на кафе самоо т. н! И така лъжа след лъжа! ИЗчезваха пати всеки ден и все той взимаше заеми като оправданото бях аз! А всъщност не е така! И нон стоп глупости до деня в който той се прибра изненадващо мн по рано от работа, което е невъзможно ( ако е бил там изобщо) и беше мн нервен и мн държеше да звъннеш да дядо ми! Така аз не се осъмнах и позвънихме! Тогава разбрахме, че вратата на апартамента на баба ми и дядо ми е била отключена! Реакцията на мъжът ми беше мн странна! Той искаше да отидем там като видимо не беше никак притеснен, а по скоро звучеше мн подозрително! Когато пристигнахме в апартамента аз баба и дядо установихме, че ни липсват златни накити и пари! Както мои така и техни, но интересното беше, че взетото злато беше само определено, а не всичко от кутийката с бижута! Позвънихме на полицията. Когато те дойдоха установиха, че това не е крадец, защото всичко беше подредено и всякаш е близък човек, който е знаел къде какво има! Сега се съмняваме че е мъжът ми като съдя по държанието му! Той беше адски безразличен и ужасно нервен по време на разпита на полицаите! Това е накратко моята история и ви моля за помощ и съвет! Всяко ваше мнение по случая е важно за мен!

Коментари

1.   Сигурно се занимава с хазарт... или нещо по-лошо. Говори с него. Ако разбереш нещо такова, махай го от главата си докато нямате още деца.

2.   Зарежи го! Няма смисъл да живееш с крадец.

3.   кажи му открито какво мислиш по случая.
ако се криеш и мълчиш, одобряваш поведението му.
затова говорете. ако ти се стори, че пак лъже, му го кажи и го заплаши с раздяла. бъди готова и да го напуснеш (ако е той)

4.   Ако те нарека полуграмотна, ще е комплимент. И да, той те лъже и използва, честито!

5.   здравей,
според мен трябва да поговориш с него. Явно е, че има проблеми. Но нали сте мъж и жена, трябва да му удариш едно рамо..

Поздрави!

6.   Много неграмотно и неразбираемо, което ме навежда на мисълта, че дете го е писало и не е истина.

7.   Хем безразличен, хем нервен!?

8.   Еми, оставай го... какво да ти кажем мила. Взела си абсолютен боклук за мъж. Друг път не прави тази грешка.

Но както ти чета историята съм сигурен, че и поредната идиотка, която се е подвела по "големия мъжкар", по "лошото момче" разбираш ли... аххахахха.

Нека ти е гадно мила. Да знаеш за напред, че с такива хора семейство не можеш да имаш. Дори се чудя как по дяволите си се вързала да се омъжиш за него... но ти си знаеш...

9.   Ами подбирай си стоката. Не е късно да я смениш!

10.   Да мине на полиграф.

11.   Според мен тоя човек има сериозен проблем, дали е пристрастен към хазарт или нещо друго, не знам, но на мен на това ми прилича. Опитай се да разбереш какво прави с всичките пари и после говори с него сериозно. Ако вземе мерки и се промени-добре, ако не-развод. Защото сега сте си само двамата и някак си успявате да живеете и с малко пари, ама ако един ден имате дете? какво и детето ли ще оставите гладно защото баща му прави Бог знае какво с парите си?

12.   Странно. И аз бих се усъмнила, че е той. А иначе какво да ти кажа - как може да се омъжиш за някого, когото познаваш едва от 4 месеца?? Трябва повече време, за да го опознаеш, после да живеете заедно известно време, за да видиш какво е да живееш с този човек и след това вече ако още се обичате и искате винаги да сте заедно ако искате се женете, какво е това едва 4 месеца след като се запознаеш? Те някои и след 1 година още не са си показали рогата, пък ти за 4 месеца? ! Извинявай, не искам да те упреквам, но според мен това е много глупава постъпка. От писаното ми се струва, че с този човек нямаш бъдеще, а ако имаш ще е все същото - той ще си харчи парите както сега, ще затъва в заеми, а кой знае за какво ли ги харчи, няма да е хубаво изобщо и ти ще страдаш, защото си с него.

13.   Той е комарджия. Бягай!

14.   Работя в компания за залози в чужбина! Всеки ден се срещам с какви ли не изроди, които са подвласни на хазарта. От описанието ти си вадя 2 извода - Тоя идиот първо на първо не искарва пари, и ако го прави не ги оставя за дълго в семейството си! И 2-ро на второ е крадец и мошенник и има сериозни проблеми с хазарта или нещо подобно. Това не се лекува. Аз не виждам друго успешно решение освен да се отървеш от него, ама възможно най-скоро. Не съжалявай, само по-добре ще е бъдещето за теб! Ако нямате деца, още по-добре. Успех!