Споделена история от Други

Проблем със Самсунг
Моля ви изпуснах си Самсунга то е Самсунг галакси с3 и сега не се включва 1 път беше на ремонт още е в гаранция , но ще има ли проблем ако има лека пукнатинка тя не се вижда много , но много искам да си го оправя а нашите нямат възможност да го дадът на ремонт защото ще искат много пари и въпроса ми е след като е бил веднъж на ремонт дали ще го приемат пак ?
Моля модераторите да публикуват защото никъде не открива какво да правя и много си искам телефона.
Съжалявам за правописните грешки.

Коментари

1.   щом е в гаранция ходи и питай. може дори нов да ти дадат.

2.   Ей за това като си знаеш, че си голтак не ти трябва скъп телефон. Какъв е проблема да си вземеш някой китаец за 100 лева и да го строшиш няма да те е яд. Сега си си строшил телефон за 400 лева и плачеш, че нямаш пари за ремонт. Ставаш смешен без да се усещаш.

3.   Лека пукнатина? Безплатно няма шанс да ти го поправят, дори и да е в гаранция. След като си го изпуснал/а няма как да е безплатно. Ако ти е счупено стъклото приготви 100 лв, ако ти е счупен тъчскрийна, около 250.

4.   Щом е в гаранция ще го приемат колкото пъти се счупи. Даже да знаеш защото аз в последствие разбрах при всяка гаранция времето което е бил уреда на ремонт по право ти се добавя към гаранцията. Примерно ако 1 месец ти го правят ти удължават гаранцията с 1 месец. Това обаче не става автоматично и трябва да попиташ. Сега вече заради изпускането може да не го поправят но може и да не забележат. Пробвай. Нищо не губиш. Но със сигурност не споменавай че си го изпуснал защото веднага ще го откажат. Само тошиба имат уникалната гаранция да ти поправят уреда независимо каква е причината (заливане, изпускане и др. )

5.   Може да се даде пак, където си го купил, щом е в гаранция. И спокойно за пукнатината, и моя стар самсунг му липсваше капаче за usb обаче ми го взеха. В случая ти трябва само преинсталация, а от сервиза поне ще е с оригинален софтуер. :)
#DP

6.   В гаранция ли ти в телефона? Ако ти е в гаранция го занеси ще го пратят на сервиз и от там ще ти кажат дали ще се оправи гаранционно - без пари или ще му се анулира гаранцията и ще ти кажат някаква сума за плащане и ще те питат дали си съгласен или не си съгласен и тва е!

7.   Телефона е бил вече на ремонт от там където съм го взела, но тогава нямаше пукнатинката. - авторката