Споделена история от Семейство

Постоянно ме тормози
Здравейте, искам да споделя с вас моята болка. Мъжът ми постоянно ме тормози психически, а като се на пие и физически. Какво съм преживяла като си помисля и се чудя на себе си защо стоя при него. Дали е страх или заради детето всеки път си намирам оправдание. Но нещата са нетърпими. Не спира да ме обижда да вдига скандали за абсолютно всичко аз сам му виновна. Родителите ми са бедни само баща ми работи как да отида при тях мисля че ще съм им в тежест докато си намеря работа. А също така ме изтрах като си тръгна да не идва да вдига скандали там. Спират ме много неща. Незнам какво да направя посъветвайте ме моля ви.

Коментари

1.   Ами може много неща да те спират, но ако сега не се махнеш и все си намираш причини - ти цял живот ще си боксова круша, а и детето ще страда.
Първо обаче като те пребие следващия път отиди на лекар да ти изкара медицинско. Обади го в полицията. След това си взимаш багажерите и при вашите - все ще намериш някаква работа, ще се справите, но твоето не е живот и най-лошото е, че детето съсипваш и ако не се махнеш си наравно виновна. Дори за мен е легитимно да го дадеш за отглеждане 6 месеца и да отидеш в София да се оправяш - тъкмо този няма да ви намери. Потърси помощ на неправителствени организации

2.   Покажи че си достойна жена и се махни от човека който явно няма уважение към теб.

3.   Покажи че си достойна жена и се махни от човека който явно няма уважение към теб.

4.   Щом имаш дете, не го дръж там, в никакъв случай.
Вземи си детето и се махай оттам веднага.
За самата тебе ако не ти е жал, за това дете как не ти е жал? То страда и се мъчи в тази обстановка и ще израсне един потиснат нещастен човек.

Това е, няма друг съвет. Няма на света нормален човек,
който би те посъветвал да седиш там.

5.   ОТ Авторката- Благодаря ви много за съветите все още не съм се решила да се махна но и това ще стане в най скоро време този път съм много уверена в себеси че ще се справя

6.   здравей,
има защитени центрове за временно (не знам точно колко - но поне няколко месец) настаняване на майки с деца. Там всичко ще ви е наред ще имаш всички удобства, няма да плащаш нищо!

Призовавам те да се изнасяш колкото се може по-бързо, защото е МНОГО вредно за психическото (недай си Боже и физическото) здраве на детето!