Споделена история от Семейство

Адът на една жена
Здравей мой мили приятелю! Ето дойде ред да ви напиша своето писмо доно го прочетете! Защото това което ще ви напиша не желая да го повтарям защото ме натъжава много! Така започвам аз да пиша своя роман на ада на една жена. Пиша Ви го не за да се оплача а просто да ми олекне да душата. Аз съм на 56 години живяла съм в бедно семейство при което баща ми беше пияница. Когато бях 7 годишна се наложи да работя за да помагам на мама и да уча
. Работех И учех без да спра. Работих от сутрин до вечер и учих и успях да завърша с отличен. Когато станах на 15 работих вече на 2 до 3 работиработих по строежи продавах вестници.. и учих на всичко бях съгласна но исках да се прибера у дома и да получа ласка и любов но в дома ми беше ада... бой и пиянски истории на моя баща.. станах 19 годишна до тегна ми ада в който бях. запознах се със съпруга ми и си омъжих за два дена. Но от тук нататък
започна истинсткият ад. Мъжът ми се указа че не му се работи а му се живее с чужди жени и пак отново започна денят ми в рабата и работа и още повече защото сега издържах вече мъж деца и родители. Записах се и да следвам за доктор това беше моята мечта и така работих и учих гледъх децата мъжът ми не работеше и за всичко си грижех сама. Изкарах 4 години и на 5 година когато трябваше да се дипломирам мъжът ми ме спря защото трябваха все пусти пари >>>>>>>>>>
,
и спрях и тогава призаписах за фелшер така наречения селски доктор. И така както ти казах че мъжът ми ходеше с много жени и заживя с омъжена жена. когато мъжът на таз жена разбра го преби до смърт и го остави инвалид неподвижен цели 10 години. Гледъх го на легло не подвижен цели 10 години. и почина след това вече 5 години. и така се отдадох на самота... порастих си децата и ги изучих сам сама...
Отворих си малка фирма за търговия. работих усърдно без да спра. достигнах да имам 20 работника. Гледох си децата мъж болен на легло... Но ада отново дойде.
на 5 май мъжът ми почина и на 6 май ден вечерта трябваше да получа 2 тира стока от гърция..
Но на погребението ми откраднаха всичките пари...
АААААААААА нямах пари и за хляб. Ами сега на къде?
Тръгнах за гърция. И сега работя тук. Аз ще се боря отново.
Но знаите че е жестоко да паднеш от високо в тинята.
Сега работя в Гърция..... . Благодари ви че сподилих мъката си.
Приятен ден!

Коментари

1.   Толкова неграмотна, а за доктор учила? Имаш бизнес с 20 работника, чакаш два тира, крадат ти парите и айде в Гърция. И да ти ги откраднат, ако си се развила толкова все ще можеш да се стабилизираш, особено в търговията. Много скалъпена история.

2.   "Фелшер" значи, е написал това? Да, ама не - историята НЕ Е истинска.

4.   Вие сте една много силна жена..

7.   Тази история ми изглежда напълно съчинена, с цел получаване на помощ и съчувствие. Как да си обясним абсолютното несъответствие между начина по който е написана и твърденията на авторката, че непрекъснато е учила, завършила с отличие, приета медицина и следвала четири години!

8.   На 56 години? ! Като те чета - едва ли имаш и 16.
Освен това си мисля, че хората от онова време са доста по-грамотни, отколкото това, което си демонстрирал/а тук.

9.   И как завърши с пълно 6 при подобен правопис? Как те приеха да следваш медицина? Викаш си на 56, значи си родена 1959. Когато си работила на 7 години, годината е била 1966. Възможно ли е било по това време непълнолетен да работи законно въобще?