Споделена история от Семейство

Черна къносана коса
Преди 8 години се къносах с черна къна. Косата ми е дълга до кръста и на черта. Не мога да си се представя с друг цвят, даже като кажа на някой, че мисля да го сменяк ме съветват да си го запазя, защото ми утива много. Напоследък обаче се колебая, не съм сигурна, защото косата ми е в добро състояние, но дали тази къна не вреди?
Какво мислите, някоя къносвала ли се е с черно?

Коментари

1.   Разбирам, че ти Утива, но какво общо има това с категорията "Семейство"?

2.   В последно време и други теми не са си по местата. Намигвам на модератора:)

По темата: късносах се с черно, когато бях в гимназията. 2-3 последователни нанасяния. На моята коса се отрази зле, започна да пада и затова прекратих експериментите. Ще нося естествения си цвят докато не побелея. За протокола: моята коса също е дълга до кръста.

Ако на теб не ти се отразява зле, защо се тормозиш с въпроси? Ако косата ти пада, цъфти, губи блясък и т. н е разбираемо да се чудиш, но ако всичко е наред при сегашното положение, не мога да разбера какъв е проблемът? На един тези продукти му пречат, на друг - не.

Alpha

3.   Номер 1, ти толкова за грамотна ли се имаш, че нападаш авторката за някаква си правописна грешка, при положение, че темата и е написана адекватно и правилно граматически? Аман от умници... честно.

По темата, черната къна, както и всяка друга къна, е много полезна за косата. Тя не може да направи чудеса с косата ти, но и не я съсипва. Дава блясък, особено след терапията, защитава косъма от цъфтене и го заздравява.

Преди се къносвах, но с червена къна, бях много доволна, но когато малката се роди спрях с тези глезотии и сега мисля да започна отново.

4.   Д, правила съм го. Каната не вреди, но на мен просто не ми отиваше и реших да го махна. Да знаеш това нещо се маха адски трудно!