Споделена история от Семейство

Как се възбуждате от съпругата си?
Мъже как продължавате да се възбуждате от съпругите си?

Жена ми е стройна и слаба, правим всичко и пак се озорвам с възбуждането. След дългия съвместен живот ми е все едно, дали гледам себе си в огледалото, или нея. По рано ми действаше смяната на обстановката, сега вече не.Трябва да не съм се празнил десетина дена, да ми се доиска от нея...

Особенно се чудя на тези с напълнелите подпухнали съпруги.

От здравословна гледна точка, не е хубаво да намалявам секса. Няма друг изход освен любовница, нали!?

Коментари

1.   И жена ти няма друг изход, освен развод, нали?

Дядо Торбалан

2.   Бедна ти е фантазията, затова ти е трудно възбуждането. Вместо да гледаш жена си, представи си, че докосваш тялото на Анжелина Джоли (например, или някоя друга жена, може и позната) и остави мисълта ти да се плъзга по него. Или си спомни някоя гореща сцена от гледан порно-филм, която те е възбудила...

Така стават работите, когато вече няма загадка и тръпка в леглото, между съпрузите. Изневярата не е решение. Всъщност, може и да е решение за сексуалността ти, но ще предизвика други проблеми.

4.   Оо, с нетърпение ще чакам коментара на Росирос по тая история

*Syndrome

5.   Ти пък мислиш ли, че жена ти се възбужда от тебе? На комплексарщина ми намирисва твоето....

6.   Боже мили, какво ли си мисли жена ти с мъж като теб?
Според мен решението е надуваема кукла. Поне няма да се брои за изневяра.

7.   Че колко ви е дълъг съвместният живот? Моят наближава 20 години и съпругата не ми е омръзнала. Изневярата не е решение, най-много да получиш известно разнообразие, но да си докараш сериозни ядове. Щом с жена ти правите всичко, какво повече ще ти покаже любовницата? Или просто си търсиш причина да кривнеш?
Мечо Пух

8.   Ах, горкия. Като чета, явно само формите те възбуждат - само това, че е стройна и слаба ли те е възбуждало преди? Ми то се иска малко фантазия, малко усещане и на душата и емоциите на другия човек. То стройни и слаби и хубави под път и над път - защо си се оженил ти изобщо ?

9.   И аз си мисля, че чувството и отношението към половинката го прави нещо повече от "стройно и слабо тяло". Ако след повечко години брак не се е появило нещо повече от външното привличане, значи не само секса куца. Убедена съм (след 23-годишен брак), че когато има дълбока емоционална близост, това се отразява на желанието.

11.   E,какво правиш тогава с тази жена?Давай човече,хвани си любовница,отведи я в семейното ложе,направете го 5 минути преди жена ти да се е върнала от работа,даже нека ви завари така голи и потни....И непремено се разведете-ти не заслужаваш жена си!

12.   Аз съм момиче и с приятеля ми правим много секс и много често. Понякога ми писва, защото не ми е възбуждащо и не мога да свърша. В такива моменти си представям, че съм на друго място с друг човек и готово - желанието ми се връща и ми е хубаво. Не мисля да му изневерявам, той е всичко, което искам. Сигурна съм, че ако съм с друг наяве, няма да ми е толкова хубаво, колкото с приятеля ми. Във въображението ми мога да си представям всичко както искам да бъде и когато имам страхотния човек до мен, няма нищо по-възбуждащо от това. Според мен си глупав и не те бива в секса. Съжалявам жена ти.

13.   Оо, сладурче мноого ме бива! Ще те питам тебе, ака приятелят ти стане 100 кила и не можеш да намериш оная му работа под коремчето:)))

А, ти пухчо, явно не знаеш какво е страст, от забранената любов, щомо 20 години не ти е е омръзнала твоята. Това нещо, с думи не се обяснява, може само да го изпита човек!:)

Иначе трябва да си пиян ,или дрогиран, за да си представяш че вместо с жена си си с Анджелина Д. По тая логика няма значение с каква жена си, затваряш очи и ръчкаш:)))

14.   Не знам. Моят не казва. Ама и от любовниците е разочарован. Е, сега мене не може да възбуди, за другите му проблеми, които си натресе с "разнообразието" да не говоря. Така че никога не е късно да станеш за резил или/и да си съсипеш живота. Успех!

15.   А бе ти май имаш проблеми с потентността, та си търсиш някой друг да ти е виновен, а?
Както се казва: На крив х-й, мъдете му пречат, та и твоята работа. Жена ти виновна, че на теб не ти става...
Ама работа, я...

16.   Боже, как ми заприлича на един простак, с когото преспах. Само че проблема му не се реши с намирането на любовница, защото той човека просто не можеше да го вдигне! Не че жена му му е била виновна.
Пък аз до ден днешен не мога да си простя, че минах през леглото му.

17.   Приятел , имаш проблем, който не е сварзан с жена ти,а е в главата ти. И между другото ако жена ти беше леко подпухнала нямаше да имаш този проблем. Доказано е , че Такива жени са много по страстни от скенджите.Ама кат сте все катили и избирате фустите сега блъскай чекии.Между другото сам мъж и не може да свари да ми падне от мойта леко закръглена жена.

18.   Проблемът е в главата ти,човече,не го търси в жена си,и с любовницата няма да си по-добре!

19.   Много странен въпрос! Ами направете нещо за да станете по-интерести и възбуждащи един за друг. Имам чувството , че ти не разсъждаваш , а само констатираш, че вече не се възбуждаш от нея. Взаимно се разнообразявайте.

20.   А бе вие не гледате ли Забранения плод? Кво искате от човека, чуждото си е чуждо! Като видя някой пич , дето дебелата му жена не му дава да диша, ми се повдига..

21.   Не,не гледаме,защото има ужасно много литература(за този,който се интересува разбира се).Пази боже посредствените турски сериали да оформят мирогледа ми!

22.   Ами гледайте Дързост и красота , или БГ-Забранена любов...

23.   не гледайте сапунки, а порно!
Подари й секси белъо, изведи я на вечеря...малко странно - ти казваш, че сякаш виждаш себе си. Значи при вас са паднали всякакви граници от голямата интимност. Може да е странно, но има много двойки, на които спането в различни стаи помага. Точно това чувство се преодолява и партнъорът става отново интересен.
Съветвам те и да правите по-малко неща през деня заедно, но пък да излизате на вечеря и да си говорите ..без секс след това, само докосвания, милвания!Може и да помогне, ако си забраните секс за месец, а просто се докосвате и галите, да - забраненият плод е най-вкусен. След месец въздържание и дразнение, ще си доста заинтересуван...чети за Тантра, разнообразявайте се, но преди всичко поставете граници и затваряйте вратата на тоалетната или банята - намери си любовница - собствената ти съпруга!
Хера