Споделена история от Тинейджърски

Лидокаинов мехлем + дефлорация
Здравейте драги читатели.
От известно време с приятелят ми се опитваме "да го направим" но мен много ме боли и все не става и не става. Четох в интернет за обезболяващи кремчета и по-специално лидокаиновият мехлем. Според вас ще помогне ли в случая ?

Коментари

1.   Божее,ха-ха,..стига се излага пък ти,бе,чак лидокаин ще маже да не я боли..

Я почакай да пораснеш малко,то..тогава няма да мислиш по този начин.Чак такава болка вече,че ще маже лекарства,тя!

Лидокаинът е локален анестетик,т.е. упойка,която действа точно на определеното място,а и има доста странични ефекти,не се занимавай с глупости!Че,ти ако се намажеш отдолу,не само няма да те боли ами и нищо друго няма да усетиш:)=какъв е смисъла тогава?!
Ева

2.   ДА ОПРЕДЕЛЕНО ДА
:) :) :)
ОТ ПРИЯТЕЛ

3.   Здрасти! И аз съм чела същото и с моя приятел го пробвахме пак за същото - дфлорацията. Ние си взехме спрей лидокаин и по описанието на листовката се използва за местна упойка и в гинекологията също при разни процедури. Вярно че обезчувствява мястото, но се чувства голямо щипане и парене, поне при мен беше така и то продължи цялата вечер. Ефекта от упойката при мен продължи повечко от написаните в листовката 10-тина минути ако не се лъжа. Като цяло за мен беше гадно като усещане и задължително го тествай предварително за да не се окаже че си алергична към лидокаин независимо дали е спрей или гел. Но съм чела че така има риск да се получат по-големи разкъсвания, поради факта че ти не усещаш нищо и не можеш да контролираш нещата, но той ако е опитен мисля че няма страшно. При нас не стана заради други причини, той нещо се притесни и не можа да се възбуди :). Успех и дано успеете :)

4.   Ми то и на него няма ли да му падне от лидокаина?

5.   О, невежество... много сте сладки :-)

Спреят е на спиртна основа - какво очаквате да ви се случи? !?
Има лидокаинов гел, крем или маз - гарантиран ефект.
А щом се е стигнало дотам, че да се ползва анестетик, значи двойката е изместила удоволствието от първия път на заден план. Първо да "разчистят обекта", после ги чакат години в оргазми...